Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Żarówki podświetlania przycisków radia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Imię
    Robert
    Auto
    Civ. 5d IX 1.8 LPG
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    41

    Domyślnie Żarówki podświetlania przycisków radia

    Witam
    W najbliższym czasie w gen. VII córki chcę się zabrać za wymianę spalonych żarówek pokręteł nawiewu, temperatury i klimatyzacji, regulacji lusterek, wysokości świateł i podświetlania przycisków radia OEM. Przejrzałem manuale i inne posty (na różnych forach) dotyczące tych tematów, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jakie żarówki podświetlają przyciski w radiu. Prawdopodobnie są tam dwie żarówki. Ta z lewej świeci, bo podświetlonych jest kilka przycisków, ale im bardziej w prawo, tym ciemniej, a ostatnie 2 już totalna ciemnica.
    Jeżeli ktoś wie, jakie tam są żarówki, to byłbym wdzięczny za info. Zanim zabiorę się za wymianę chciałbym mieć już skomletowane wszystkie elementy potrzebne do wymiany, a nie latać dopiero po sklepach za żarówkami i zostawić rozbebeszoną robotę.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    18

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam te żarówki są z wiązka kabli i to koszt w ASO jakieś 150 zł. Uszkodziłem je przy wymianie radia. Ja to osobiście olałem. Demontaż to sporo dłubania i łatwo uszkodzić cięgna od nawiewu. Cała instrukcja jest w temacie o wymianie radia.

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

    Pomyliłem z żarówkami podświetlenia pokręteł nawiewu... Co do radia to polecam kupić ramkę i zamontować inne radio bo fabryczne to skansen

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez luki1983 ; 06-06-19 o 15:59

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Imię
    Robert
    Auto
    Civ. 5d IX 1.8 LPG
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    41

    Domyślnie

    Dzięki za info. Rozebrać i tak muszę sporo, bo jak jechałem nią ostatnio w nocy to mnie k....ca brała. Nie cierpię, jak w samochodzie, którym jadę coś nie działa. Więc te wszystkie żarówki muszę wymienić. A co do wymiany radia - nie ma sensu puki działa fabryczne. A że radio skansen ... samochód też, więc to nie razi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •