Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Angel Eyes, co myślicie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    3

    Domyślnie Angel Eyes, co myślicie

    Siemanko, przymierzam się do zmiany zwykłych reflektorów na coś innego i przykuły moją uwage te reflektory co widać na zdjęciu. Różne opinie słyszałem dlatego pytam czy warto? Fajnie wyglądają, ale żeby nie utracić na użyteczności podczas jazdy w dzień czy w nocy. Czekam na.opinie od was. Pozdro

  2. #2
    Użytkownik Awatar UltrasSur
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Adrian
    Auto
    Obecnie brak
    Skąd
    Edynburg
    Posty
    5,200

    Domyślnie

    A czy to cos ma homologacje ?

    Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Jakieś tam EJ2 :P
    Skąd
    Lbn/Lkr
    Posty
    10

    Domyślnie

    Miałem Angel eyes w V gen i powiem tak. Wygląd lamp kwestia gustu. Natomiast soczewka robi robotę. Mając seryjne lampy , clear i angel eyes z sonara to te ostatnie wygrywają. Homologacja oczywiście na moich była. Więc myślę, że te Twoje też powinny być super

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    2

    Domyślnie

    są 2 typy "angel eyes" przynajmniej w 5 gen są te po 800zl z xenonem - fakt robi robotę ,ale ja kupiłem auto z tymi na żarówkę h1 i soczewkę co chodzą po pare stów , wyglądowo? wolę 1000x black cleary ,co do praktyki? to gónwo wogole nie świeci serio jest masakra.. założyłem black clear (brak homo) i h4 philipsa LED i jest mega petarda przy czym nie oślepiam innych.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Jakieś tam EJ2 :P
    Skąd
    Lbn/Lkr
    Posty
    10

    Domyślnie

    Może miałeś źle ustawione? W kiepskim stanie?
    Kupiłem nowe cleary, porządnie ustawione i świeca gorzej niż soczewka z sonara.

  6. #6
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Miałem kiedyś na aucie jak kupiłem lampy angel eyes Sonara w 5 genie, na żarówkach h1 - wyglądały jak nowe ( wiekszosc ma zmatowione plastiki, z tych co się widuje), to świeciły naprawdę rewelacyjniew porównaniu do oem i black clearów.
    Miały one też homologacje- ale niestety z ich "wyglądem" nie wytrzymałem dłużej niz parę dni .

  7. #7
    Użytkownik Awatar Korczu
    Dołączył
    Feb 2017
    Imię
    Patryk
    Auto
    Honda Civic EG6
    Skąd
    Kraków
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamil39 Zobacz posta
    Miałem kiedyś na aucie jak kupiłem lampy angel eyes Sonara w 5 genie, na żarówkach h1 - wyglądały jak nowe ( wiekszosc ma zmatowione plastiki, z tych co się widuje), to świeciły naprawdę rewelacyjniew porównaniu do oem i black clearów.
    Miały one też homologacje- ale niestety z ich "wyglądem" nie wytrzymałem dłużej niz parę dni .
    to po pierwsze - wygląd ale to może kwestia gustu ale co jakości.. no nie wiem.. polerowalem klosz igła wyczyściłem samą soczewkę i nowe h1 dalej to samo.. przychodził deszcz i nie widziałem nic..

    Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Jak kupiłem EJ2 to byly zamontowane wlasnie angel eyes, o ile wygląd zewnetrzny tych lamp jest katastrofalny i kojarzony z wiochą, to dzialanie wspominam rewelacyjnie. Swiecily lepiej na krótkich niż oryginalne na długich, przy tym nie waląc po oczach
    Jednakże 100 razy bardziej wolałbym oryginalną lanpe dać do przerobienia na xenon niż wydać kase na brzydką lampe.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Jakieś tam EJ2 :P
    Skąd
    Lbn/Lkr
    Posty
    10

    Domyślnie

    Tak odkopując temat to teraz powiem, że cleary + soczewka bi-xenon i w końcu widać co jest przed autem. Trochę droga zabawa i ciut ryzykowna, ale warto.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •