Witam.
Od paru dni posiadam nową hondę civic x gen elegance. Automatyczne wycieraczki działają tragicznie. W pozycji auto jadąc w słabym deszczu zamiatają mi cały czas po szybie bez potrzeby nawet gdy mam na pierścieniu obrotowym ustawione aby wycierały wolno, z resztą obracanie tym pokrętłem chyba nic nie zmienia. Jak już wycieraczki ruszą to zamiatają cały czas czy deszcz lekki czy też mocniejszy. Jest to wkurzające. Dzwoniłem do serwisu i jestem za parę dni umówiony na jakiś reset czy coś tam mają mi robić. Czytałem na forum że problem ten występuje nagminnie. Czy mogę liczyć na to że serwis mi to naprawi? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie i jak to działa u was? Mnie najbardziej wkurza to że w trybie ręcznym nie można ustawić wycierania co parę sekund, bo jest tylko wycieranie stałe wolne i szybkie. Na automacie cały czas mi zamiata wiec muszę ręcznie wycierać co parę sekund biorąc dźwigienkę w górę. Udogodnienie po ch*** psuje całą przyjemność z posiadania tego auta. Dziś jechałem w ładną pogodę gdy nie padał w ogóle deszcz a one zamiotły mi raz szybę i po paru km drugi raz zamiotły.