Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: radio 2 din a fabryczna nawigacja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    2

    Domyślnie radio 2 din a fabryczna nawigacja

    cześć wszystkim,

    jestem właścicielem hondy civic VIII z 2006 roku (1,8 140 KM benzyna) w wersji executive + navi.
    ostatnio zacząłem myśleć nad zamontowaniem nowego radia 2 din android. znalazłem specjalny zestaw montażowy i nowe radio. wszystko fajnie tylko zastanawia mnie co zrobić z ekranem od navi, który teraz mam. Wszystkie tego typu przeróbki jakie widziałem to były wersje civica bez navi i tam sprawa była prosta bo po zamontowaniu nowego radia stary wyświetlacz nadal działał bez zmian.
    Czy ktoś z was montował sobie nowe radio 2 din mając jednocześnie fabryczne navi? Jeśli tak to co zrobiliście z tym wyświetlaczem? Ja zastanawiałem się czy nie można tego wyświetlacza z navi zamienić na ten wyświetlacz jaki jest w wersjach bez navi ale jak tak popatrzyłem to wydaje mi się że mają inny kształt i będzie trzeba cały kokpit wymieniać.
    Bo z drugiej strony można ten wyświetlacz zostawić tylko go odłączyć ale wtedy zastanawiam się czy na nowym będzie widać np sterowanie od klimatyzacji - bo w sumie to na tym wyświetlaczu od navi to tylko ustawienia od klimy widać i ustawienia od radia (ale radio to też będzie w tym nowo montowanym).
    Pomóżcie, może robiliście coś podobnego u siebie i podpowiecie albo wpadniecie na pomysł co można z tym wyświetlaczem zrobić.

  2. #2
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    tez mialem kiedys te rozkminki ale odpuscilem i poszedlem tylko w część audio czyli wzmacniacz, głośniki wygłuszenie itp, a co do

    Cytat Zamieszczone przez trelemorele Zobacz posta
    Ja zastanawiałem się czy nie można tego wyświetlacza z navi zamienić na ten wyświetlacz jaki jest w wersjach bez navi ale jak tak popatrzyłem to wydaje mi się że mają inny kształt i będzie trzeba cały kokpit wymieniać.
    Nie cały. Oprocz wyswietlacza jeden element.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki za info. A mógłbyś powiedzieć o jaki element chodzi konkretnie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •