Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wiązka silnikowa polift, a przedlift Civic 6 gen.

  1. #1
    Użytkownik Awatar Small3r
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Norbert
    Auto
    Sedan VI D16T
    Skąd
    Szczecinek
    Posty
    63

    Domyślnie Wiązka silnikowa polift, a przedlift Civic 6 gen.

    Witam. Nasunęło mi się ostatnio pytanie, gdyż jak ktoś sprzedawał wiązkę silnikową to napisał, że jest ona z przedlifta, a ktoś inny że z polifta. Domniemam, iż różnią się skoro ktoś o tym pisze. I faktycznie nie chodzi tutaj już o to że jedna jest na OBD2a, a druga na OBD2b, tylko widzę już że nie ma kilku kabelków we wiązce która się łączy z autem, w związku z tym moje pytanie. Miałem wcześniej 3D przedlifta, i znajomy zrobił mi wiązkę na OBD1 i tak sobie jeździłem na porobionym P06. 3D jednak poszło na sprzedaż i zakupiłem 4D Ferio, natomiast polifta tym razem. Ktoś się orientuje co muszę przerobić, ewentualnie co nie będzie mi działało? Immo jest wywalone w OBD1. W kostce w komorze koło kierowcy nie ma dwóch kabli od strony auta, a w zielonej koło kompa, kilka kabli. Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    nie masz obrotów na wtyczce przy kielichu kierowcy, zielona kostka ma inny rozkład pinów w polifcie i parę kabelków trzeba wykorzystać z szarej wtyczki od kompa, która zostaje w aucie

  3. #3
    Użytkownik Awatar Small3r
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Norbert
    Auto
    Sedan VI D16T
    Skąd
    Szczecinek
    Posty
    63

    Domyślnie







    Brakuje w polifcie dwóch kabli w wiązce od auta, niebiesko srebrnego i pomarańczowo czarnego we wtyczce pod maską.





    W zielonej wtyczce jest chyba 13 do 8. Ma ktoś jakiś schemat co trzeba gdzie poprzepinać i co dołożyć ewentualnie? Pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Awatar Small3r
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Norbert
    Auto
    Sedan VI D16T
    Skąd
    Szczecinek
    Posty
    63

    Domyślnie

    Ktoś coś? Chociaż jakiś pinout tych wtyczek to sam sobie wyczaje co gdzie przepiąć. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •