Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Skrzynia biegów 5d VI

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic VIII FK-1
    Skąd
    Szczecin-Kamień
    Posty
    15

    Domyślnie Skrzynia biegów 5d VI

    Witam mam problem ze skrzynią biegów, nie dawno kupiłem Civic VI 1,4 75 km D14Z3 skrzynia biegów S-40 niestety łożyska padnięte szumi strasznie , znalazłem skrzynie na Allegro też z oznaczeniem S 40 tylko inny kod silnika np D14A4 D14A5 czy inne jeszcze oznaczenia silnika, czy one będą pasować do mojego silnika bo się nie znam, a może ktoś ma na sprzedaż taką skrzynie sprawną chętnie kupię, pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar MichałCK
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    MB1 D16Y2
    Skąd
    Kielce
    Posty
    2,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomcioho Zobacz posta
    Witam mam problem ze skrzynią biegów, nie dawno kupiłem Civic VI 1,4 75 km D14Z3 skrzynia biegów S-40 niestety łożyska padnięte szumi strasznie , znalazłem skrzynie na Allegro też z oznaczeniem S 40 tylko inny kod silnika np D14A4 D14A5 czy inne jeszcze oznaczenia silnika, czy one będą pasować do mojego silnika bo się nie znam, a może ktoś ma na sprzedaż taką skrzynie sprawną chętnie kupię, pozdrawiam
    Oczywiście że będzie pasować, pasują skrzynie z oznaczeniem S40, S20, 1M, 9A, 9L
    Skrzynię najlepiej rozebrać i dać jej nowe łożyska, nigdy nie wiesz w jakim stanie będzie ta którą kupisz.
    Może nie każdemu się chce to ogarniać w tak starym aucie, ale uważam że warto.
    Temat do usunięcia, jest ich wiele na forum. Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •