Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Głowica??

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    8

    Domyślnie Głowica??

    Witam od jakiegoś czasu mam problem z ogrzewaniem, auto cieżko się grzało i wyrzuca płyn, co mnie dziwi to miałem pare takich przypadków że zaparkowałem a na drugi dzień pod autem wylany płyn, było to na gazie. Jeżdżę od jakiegoś czasu na benzynie i auto sybciej łapie temperaturę ale naprzykład na światłach ogrzewanie jest słabe i narazie nie zauważyłem by wyrzucało płyn. Silnik 1.6 Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    jak Ci płyn wywaliło to pewnie i zapowietrzyłeś układ, zlej płyn i wyciagnij termostat , garnek wrzatku i termometr i sprwdz czy sie otwiera ew wymien na nowy zalej swiezy plyn i odpowietrz.. na alle.. mozesz kupic tester obecnosci spalin w chlodnicy jesli masz przedmuchy czyli walnieta upg to wykarze na nim
    https://allegro.pl/oferta/tester-szc...54c4701b8c0118

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Auto
    Honda Civic EP2
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    24

    Domyślnie

    Mówisz o gazie - niedawno miałem tak że na ciepłym silniku ogrzewanie było słabe na postoju, a po nocy plama wody pod autem. Problemem była nieszczelność wokół parownika. Po dokręceniu zacisków wokół rurek problem ustąpił.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dzieki za sugestie, właśnie natępnym krokiem będzie chyba test na obecność spalin. Co do nieszczelności układu chłodzenia to właśnie wyglda jakby wszystko było ok tylko to zbiorniczkiem wyrzuca płyn widać że jest np. minimum a pare razy pod korek było a w civicu zdiorniczek jest dość duży.
    Ostatnio edytowane przez Peterson ; 21-02-19 o 07:49

  5. #5
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    sprawdz trojniki ktorymi jest wpiety obieg plynu parownika, przewaznie z nich cieknie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •