Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Civic IX Sport

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Jacek
    Auto
    Astra J 1.6
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    12

    Domyślnie Civic IX Sport

    Cześć Wam

    Swego czasu szukałem do kupienia Civica VII generacji http://civicklub.pl/forum/showthread...64#post2636864

    ... ale tak się złożyło, że finalnie w kupiłem od znajomego bardzo fajną Astrę J w dobrej cenie, zadbaną i z małym przebiegiem.
    Teraz odezwał się kolejny znajomy, że niebawem będzie sprzedawał swoją Hondę i tak:

    - Civic 1.8 140KM w wersji sport
    - obecnie Honda ma 38k przebiegu. Kupowane w polskim salonie w lipcu 2015 jako demonstracyjne z przebiegiem 7k, (produkcja koniec 2014)
    - do końca 2019 gwarancja rozszerzona,
    - jeszcze zanim ją kolega kupił to w ASO wymienione drzwi tylne pasażera, chyba podczas demonstracji jakieś niewielkie zdarzenie
    - on miał zdarzenie z jelonkiem. Wymieniona w ASO lampa i polakierowane drzwi od kopytka zwierzaka...
    - serwisowane na bieżąco w ASO. Historia w pełni dostępna w ASO jak i na każdej fakturze (ma wszystkie),
    - do auta dokłada zimowe opony Nokian
    - garażowany

    Co o tym sądzicie ? Cena ok 50 tyś.
    Czy są jakieś typowe bolączki tego modelu ? Jak blachy ? Pamiętam, że kiedyś Honda miała z tym problem. Ja swego czasu miałem Accorda Type S służbowego i poza próbą kradzieży nie działo się nic, super aut o (miałem 2.2DTEC 180KM)
    Honda ma na pewno słaby jest lakier tym bardziej, że ta jest czarna.
    Czy poza dobrym ubezpieczeniem polecacie jakieś metody dodatkowych zabezpieczeń ?

    Dziękuję za wszelkie porady
    Pozdrawiam

    Jacek

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Jacek
    Auto
    Astra J 1.6
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cześć Wam, nikt nie odpisał, ale i tak kupiłem :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •