Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Pytania TD04HL 13T EJ6

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    80B4 4.2BiT
    Skąd
    KOS
    Posty
    202

    Domyślnie

    Zostaw seryjny DV i wymień gruszkę od wg, jesli chcesz łądować wiecej niż 0,7-08b bez mbc. Ludzie śmigaja robiąc 300KM z 16T na seryjnym wg i dv, sam też poskładałem kilka takich setupów, a wy siejecie ferment, że się nie da...

    Jeśli nie trzymało 0,4b to było coś żle ustawione. Na najbardziej miekkiej gruszcze spokojnie idzie utrzymać 0,6b. A jak mało to kupujesz uniwersalny aktuator albo zakładasz z TDS i dmuchasz ponad 1,5bar bez wiekszych problemów. Po co sobie utrudniać zycie i pakować się w koszty przy takich śmiesznych koniach?

    edit
    zebyśmy się zrozumieli. na DV podaj cisnienie z krócca z muszli i nie muszisz go zaślepiać

  2. #12
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Krzysiek, masz duze doswiadczenie,
    dasie DV tak ustawic, aby upuszczal nie przed turbine, lecz w atmosfere, aby glos był podobny do blow offa?

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    80B4 4.2BiT
    Skąd
    KOS
    Posty
    202

    Domyślnie

    z DV w muszli nie da się tak zrobic. na zewnetrznym jak np. w VAGach to się uda. z tym, że tak podpięty DV to juz wlasciwie BOV

  4. #14
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    No wzielem do reki turbo, ktore chce zalozyc, to kanał upuszczający jest w obudowie i wyjscie jest zaraz przed wirnikiem :/
    Czyli ja zostaje przy tym, ze kupie blowoff properfekta, a wykorzystam oryginalny wg, niby miejscu w kolektorze na zewnętrzny mam, ale narazie nie ma co cudować. Dzięki za pomoc.

  5. #15
    Użytkownik Awatar yoyek
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Karol
    Auto
    ed9 d16z6+
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiek50 Zobacz posta
    Zostaw seryjny DV i wymień gruszkę od wg, jesli chcesz łądować wiecej niż 0,7-08b bez mbc. Ludzie śmigaja robiąc 300KM z 16T na seryjnym wg i dv, sam też poskładałem kilka takich setupów, a wy siejecie ferment, że się nie da...

    Jeśli nie trzymało 0,4b to było coś żle ustawione. Na najbardziej miekkiej gruszcze spokojnie idzie utrzymać 0,6b. A jak mało to kupujesz uniwersalny aktuator albo zakładasz z TDS i dmuchasz ponad 1,5bar bez wiekszych problemów. Po co sobie utrudniać zycie i pakować się w koszty przy takich śmiesznych koniach?

    edit
    zebyśmy się zrozumieli. na DV podaj cisnienie z krócca z muszli i nie muszisz go zaślepiać
    czyli muszle łącze z DV, a WG ze ssakiem! dzięki za pomoc, 5!

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Auto
    EH1 RTSi D16Z7T
    Skąd
    SCI
    Posty
    23

    Domyślnie

    Panowie szybkie pytanie co do tej turbiny. Mam taka sama w aucie i chce założyć na nią kocyk żeby obniżyć temperaturę pod maska. Jaki koc mam kupić ? TD04 to rozmiarowy odpowiednik T4 czy zle kombinuje ?

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    80B4 4.2BiT
    Skąd
    KOS
    Posty
    202

    Domyślnie

    bliżej jej do T3. T4 to wielka locha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •