Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Brak prawego kierunkowskazu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    16

    Domyślnie Brak prawego kierunkowskazu

    Witam,
    tak jak w temacie nie mam prawego kierunkowskazu, lewy działa, po przełączeniu manetką by włączyć prawy kierunek nie świeci się strzałka na desce a w takim czarnym module koło bezpieczników słychać takie szybkie pykanie? co może być przyczyną ?
    Gdy włączę światła awaryjne wszystkie kierunki świecą

  2. #2
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Kij wie jaki masz samochód w civic V jest na skrzynce bezpieczników przekaznik kierunków, moze w Twoim aucie tez taki jest i szlag go trafił.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamil39 Zobacz posta
    Kij wie jaki masz samochód w civic V jest na skrzynce bezpieczników przekaznik kierunków, moze w Twoim aucie tez taki jest i szlag go trafił.
    Honda Civic VI tak mam ten przekaźnik. Ale to w jedną stronę by działał a w drugą nie?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    16

    Domyślnie

    Wymieniłem przekaźnik, manetkę i dalej to samo, co to może być? kierunki działają ? a nie ma w Hondzie np bezpiecznika osobno od prawych i lewych kierunków?

  5. #5
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Mozliwe, ze masz przerwe od kierunku do manetki. w V genie idzie z kierunka do skrzynki bezpiecznikow z tyłu (do ktorej z zielonej wtyczki) i ze skrzynki na przełącznik. U mnie jakas przerwa na kablu sie zrobila z przelacznika do skrzynki.
    Wychodzi ze zostaje miernik do ręki i szukanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •