Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wiązka Civ VI - Immo nie załącza pompy paliwa, brak zielonego klucza

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    5

    Domyślnie Wiązka Civ VI - Immo nie załącza pompy paliwa, brak zielonego klucza

    Siema,

    Mam taki trochę dziwny problem. Auto to Civic V ze swapem deski i wiązki kabinowo-silnikowej z VI, kompem P1X-G12 i zabójczym blokiem 1.3 na czapce i akcesoriach 1.4.

    Ostatnio podczas wyjeżdżania z uliczki dodałem gazu i nagle zero mocy, silnik zdych. Podejrzewałem najpierw że rezerwa w VI była wyżej niż w V () aczkolwiek po dolaniu paliwa zauważyliśmy że pompa w ogóle nie kręci oraz nie pali się zielony kluczyk na desce, co oznaczałoby sczytanie immo i odpalenie pompy z ECU (rozrusznik kręci).

    Sprawdzone:
    -Podpięte inne ECU, brak rekacji
    -Bezpieczniki 15, 12, 31, 32 i MTR CHECK komorze silnika, wszystkie ok
    -Przekaźnik pompy paliwa oraz secondary pump relay w komorze silnika nie klikają, podpięte inne, brak reakcji
    -Sprawdzony wyłącznik uderzeniowy (był zwarty na twardo), nie rozłączył się
    -Brak błędów przy próbie sczytania
    -Rozrusznik ma zezwolenie, także podejrzewałbym linię pomiędzy immo a ecu, albo ecu -przekaźnik.

    Pomóżcie , przeszukałem całe internety, ale większość tematów to "migający kluczyk" a to niezbyt mi pomaga.

  2. #2
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    masy w komorze ok? szczegolnie ta na termostacie?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    5

    Domyślnie

    Sprawdziliśmy, pompa pracuje na krótko, przekaźnik pompy jest zepsuty, natomiast po wpięciu drugiego od znajomego też brak efektu. Iskry również nie ma, sprawdzone teraz

    Masy wszystkie ok, kabina i komora

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •