Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Obnizenie ep sport

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    130

    Domyślnie Obnizenie ep sport

    Witam, jak obnizyc ep1 w sporcie? Chce zejsc nisko, jednak nie wiem czy eibach sportline bedzie wystarczajaco, wzgledem wersji sport, poratuje ktos ile jest obnizony w pakiecie sport? Oraz czy dorwe jakies inne sprezyny niz eibach? -55 bylo by idealnie

  2. #2
    Użytkownik Awatar Karoles
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Karol
    Auto
    Lexus GS 430
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2,748

    Domyślnie

    kup jamexy jak cos mam w sumie ze sporta zawias ale czy on nizszy od seri

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    130

    Domyślnie

    Chodzi o to ze też mam sporta, i chce niżej tylko nie wiem ile jest terazna tym "sporcie" i ile zejdzie jak załoze te eibachy sportline.. Chyba ze wersja sport nie jest niższa od zwykłej seri, kurde te jamexy 1200zł komplet ;o a wlasnie o takie parametry mi chodzi.. doczytałem że w sporcie jest obnizone -25mm albo -10mm, wydaje mi się ze wlasnie -25, to jak eibachy sportline przód obnizają -50 a tył -30 to słabo z tym tyłem będzie chyba
    Ostatnio edytowane przez przemo91524 ; 09-09-18 o 22:08

  4. #4
    Użytkownik Awatar sparco
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    2,081

    Domyślnie

    Będzie bardzo dobrze bo będzie równo. Ja mam sportline, zobacz u mnie w temacie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    130

    Domyślnie

    Sportliny kupione, przy wymianie okazało się ze amory do wymiany, rozlany jest z przodu, teraz nie wiem co kupic taniego, moglem kupowac odrazu teina za 2k komplet nowy, eh

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Andrzej
    Posty
    225

    Domyślnie

    Bez sensu pchać drogi zawias w EP1, które i tak nie jedzie

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    130

    Domyślnie

    Tak bym wsadził coil i zglebił na maksa, K series 😁 To jakie amorki pchać do tego eibacha

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    130

    Domyślnie

    Mam problem z kupnem tylnych amortyzatorów, kupiłem zamiennik magnum ag4032mt , podchodzi do wielu wersji ale chyba nie do mojej, amortyzator jest dłuższy 1cm i po zlozeniu calosci wystaje w bagazniku, 52610-s5s-r020-m1 nissin showa, taki był fabrycznie, i szukając po internecie nie moge znaleźć żadnego zamiennika pasującego do tego numeru, ktos pomoze? PILNE , EDIT::: BRAKOWAŁO klipsa którego nie dali w zestawie manual zawsze pomoże. Auto fajnie siadło stoi bardzo równo, w kazde nadkole wchodzi paluszek :P
    Ostatnio edytowane przez przemo91524 ; 16-09-18 o 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •