Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Honda Jazz IV

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    196

    Domyślnie Honda Jazz IV

    Szukam używki Hondy Jazz ale takich poprostu nie ma. Znalazłem sztukę z 2015 rejestracja luty 2016 ale nalatane 108 000 km. Polski salon, bezwypadkowy 100% ASO co pół roku. Bać się przebiegu? Jednak sporo jak na 2.5 roku.

  2. #2
    Użytkownik Awatar elmo141
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    łukasz
    Auto
    Ed2 / RN1
    Skąd
    warszawa
    Posty
    961

    Domyślnie

    Jeśli oryginalny ten przebieg to żaden przebieg jak na hundę. A są tacy co tyle w rok trzaskają (znam takiego co prawie 100000 km w rok Octavią TDI zrobił, jako sluzbowym). Wyregulowac zawory, powymieniać plyny i latać jeszcze drugie tyle bez awarii i poważnych wymian. Może tu cos będą mieli, warto zapytać bo może nie być na stronie http://www.autoprofesja.com.pl
    Ostatnio edytowane przez elmo141 ; 05-08-18 o 11:08

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    196

    Domyślnie

    Tamtą odpuściłem a w tym tygodniu w końcu udało się kupić Honde Jazz Elegance 1.3 z końcówki 2015 roku z przebiegiem 30500. Kilka dni glinkowania, mycia, woskowania i autko lśni. Kolor biała perła. Super jestem zadowolony a żona jeszcze bardziej bo to dla niej hehe. Trochę lakier był zapuszczony bo na białym mnóstwo kropek po smole i klocków, odprysków pare na masce chyba od kamieni i muszę to zaprawić bo dość spore.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •