Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: EM2 problem...

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    2

    Domyślnie EM2 problem...

    Witam,
    posiadaczem EM2 jestem od dwóch lat. Przez ten czas w samochodzie wymienionych zostało kilka rzeczy i nie miałem najmniejszego problemu z częściami, aż do tej pory. Od jakiegoś czasu samochód zaczął szarpać przy zmianie biegów. Byłem u dwóch mechaników. Diagnoza: zerwane dwie poduszki silnika. Przednia i tylna. Obaj pytali w hurtowniach, ale powiedzieli mi, że na terenie woj mazowieckiego zamienniki poduszek do tego modelu są niedostępne i kazali szukać na aukcjach internetowych... Nie wiem teraz co mam robić, ponieważ problem ten strasznie mnie irytuje. Pomóżcie proszę, może ktoś wymieniał w swojej H i zna jakiś sklep albo hurtownię, gdzie je dostanę. Popytać w sklepach motoryzacyjnych? Mam kilka w okolicy, a może uderzać do Jarusa, albo zapytać w ASO? Na serwisach aukcyjnych znalazłem tylko przednie, a chciałbym wymienić wszystkie. Interesują mnie tylko nowe. A może z innych Civic'ów 7 generacji pasują (EP, ES, EU), bo do nich na aukcjach można dostać? Silnik w mojej EM2 to 1,7 bez VTEC.
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc
    Marcin

  2. #2
    Użytkownik Awatar UltrasSur
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Adrian
    Auto
    Obecnie brak
    Skąd
    Edynburg
    Posty
    5,200

    Domyślnie

    iparts.pl
    Intercars
    Ucando.pl
    Motostacja.pl


    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie

    w aso jak bd kupował to zapłacisz tyle co za tą EM2 szukaj używanych w bdb stanie ale tu gdzie masz stare oberwane użyj kleju do szub naprawdę zdaje egzamin , co do ep to tak są takie same przynajmniej od d16v1 jak zmieniane było u mnie z d17 to poduszki zostały z d16

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc Panowie. Mam w końcu jakieś punkty zaczepne i zaczynam działać

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Imię
    Papcio
    Auto
    CIVIC AUTOBUS
    Skąd
    Ł/G
    Posty
    9

    Domyślnie

    https://e-katalog.intercars.com.pl/#...263/209000000/

    D16V1 ,D17A8 , D17A9 - takie same poduszki silnika. A jeszcze D17A5.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •