Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Zgubione kluczyki Civic v hb

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Chyba mniej więcej z tą stacyjka rozumiem, te brązowe zostawiam w elektrye, rozmontowywuje, białe przekręcsm by odpalić skręca by zgasic. A jak z tym immo dokładnie i drzwi do ogarnięcia?

  2. #12
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    No tak, brazowe musza zostac wpiete. Mozesz wymontowac zamek, zaniesc na dorobienie kluczyka i po problemie. Co do immo to wywalasz to czarne pudeleczko i zostaja potem chyba cztery fabryczne kostki wiszace pod deska, spinasz duza z duza i mala z mala i bedzie dzialac

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    No co Ty gaadasz

    Takie dorobienie to swoje kosztuje pewnie. Ale czytałem na forach innych że... Otwarcie auta 200zl. Potem ASO 2tyg 1000zl za złamanie immo plus komputer coś tam coś tam. Chyba że to nowych tylko.

    A żeby auto zabezpieczyć jak auta nie uda mi się zamknąć to stacyjki do domu będę brak hahs
    Ostatnio edytowane przez R3X3 ; 21-06-18 o 23:28

  4. #14
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    no to zamawiaj zestwaw stacyjka plus zamki z kluczykami i po problemie, aby tylko sprawnie otworzyc auto

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Jakiś pomysł jak dostać się do środka jak nigdy auta prawie nie zamykalem to przed zgubieniem zamknąłem

    A tam jak będzie działać to po co stacyjka koszty i wgl kolejny ciężar out z auta

  6. #16
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Zamek masz pewnie tak wychechlany ze otworzysz go kazdym kluczykiem z Hondy
    Gorzej ze stacyjka

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Tzn nie każdym, kumpel ma 4 klucze do hondy 1 da się otworzyć przy odrobinie szarpania i siły.

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Otwarlem ta skrzynkę ale ona nie ma kostek przewody są wlutowane w płytę jak w komputerze

    Dobra nie wiem co zrobiłem ale pali, mogę ta cała skrzynkę wywalić bo ona jest rozdwojona, roztrojona na 3 gdzieś czy musi zostać
    Ostatnio edytowane przez R3X3 ; 23-06-18 o 10:51

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Ok cała wiązke wywaliłem która była z tą skrzynka pali, mam nadzieję że żaden układ przez to nie przestał działać, teraz mam problem jak wykręcić stacyjke z kolumny

    Czy mi aie wydaje czy stacyjka jest przytwierdzona na stałe na niach do kolumny
    Ostatnio edytowane przez R3X3 ; 23-06-18 o 11:42

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    42

    Domyślnie

    Pomocy wszystko było ogarnięte odpisałem cała wiązke z immo i działało po odpieciu wiązki z zapłonem i wpieciu nic wskazówka z paliwa zawieszona światła puszcza, nic się nie dzieje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •