Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Nie odbija tłoczek

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2017
    Auto
    CIVIC VII
    Posty
    15

    Domyślnie

    Problem rozwiązany

    Powodem były blaszki na których chodzą klocki.
    Poprzedni właściciel powyginał je w taki sposób że opierały się o ruchomą część zacisku i zacisk nie mógł powrócić więc efektem było grzanie kół.
    Nie zwróciłem na to uwagi gdyż jak sprawdzałem czy wszystko chodzi luźno to wyjmowałem klocki i te nieszczęsne blaszki.
    Jak to mówią najciemniej pod latarnią
    Cała zabawa kosztowała mnie 650 zł przez jedną głupią blaszkę plusem jest to że teraz mam nowe hamulce.

  2. #12
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    U mnie było to samo. Nie były powyginane ale tez byly powodem grzania sie hamulcow. Dlatego zasugerowalem zebys tam poszukał

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2017
    Auto
    CIVIC VII
    Posty
    15

    Domyślnie

    Najlepsze jest to że ja je nawet wypolerowałem żeby były gładkie, ale nie przyszło mi do głowy że ktoś mógł je podgiąć po całej długości tak że zachowywały się jak sprężyna w momencie zamknięcia zacisku. Po prostu zacisk dochodził do nich na ścisło i to nie pozwalało mu się swobodnie przesuwać.
    Swoją drogą mechanik miał fantazję bo wiem że samochód zawsze był robiony w autoryzowanym serwisie i mam na to wszystkie papiery

  4. #14
    Użytkownik Awatar UltrasSur
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Adrian
    Auto
    Obecnie brak
    Skąd
    Edynburg
    Posty
    5,200

    Domyślnie

    "Autoryzowany" a poczytaj jak aso robi tu komuś honde z ta zje*aną skrzynią, tragedia goni tragedie w tamtym przypadku.

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •