Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zerwane poliuretany deuter olkusz

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Imię
    Rob
    Auto
    d15z8 aerodeck
    Skąd
    Lbn
    Posty
    97

    Domyślnie Zerwane poliuretany deuter olkusz

    Siema, dzisiaj zauwazylem ze,male cukierki na tyle mam pozrywane, zrobilem zdjecia na szybko, niestety przednią kamerą wiec nie sa dosc wyrazne, rzuccie okiem zanim zloze reklamacje.
    Auto honda civic mb9 aerodeck
    Tuleje zalozone w tamtym roku w marcu, zalozony zostal caly komplet tulei z olkusza(przod+tyl lacznie chyba 36tulei) oprocz duzych cukierkow bo te wlecialy OEM honda, przejechane 30tys kilometrow od czasu wymiany, auto uzywane do typowego daily drivingu, nie bylo upalane ani katowane, kilka razy trasa w 4-5 osob, workow z cementem nie wozilem...
    Lewa strona troche skrzypi przy poprzecznych nierownosciach ale wydawalo mi sie ze to typowe poliuretanowe skrzypnięcie, prawa strona ktora wyglada gorzej - cichutko.Dodam ze jezdzac samemu nie ma zadnych dzwiekow z zawieszenia, jedynie pod obciazeniem lub jak dobije amortyzator.
    O co moze chodzic?wada fabryczna? no-name tuleje jezdza dluzej a nie po to zakladalem poli zeby martwic sie stanem zawieszenia.
    Ma ktos doswiadczenia z deuter motorsport? Daja 2 lata gwarancji bez limitu kilometrow wiec wydawalo mi sie ze to pewniak.





    W weekend umyje podwozie i troche to ogarne to zrobie lepsze zdjecia, fotki robione na podniesionym aucie.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Bartlomiej
    Auto
    MB8 D15Z8 VTi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,335

    Domyślnie

    powinno przejść ale teraz widać różnicę między olkuszem a strongflex, zupełnie inna konstrukcja małego cukierka https://www.strongflex.eu/pl/acura-i...553505757.html

    ja mam strongflexa 3 rok ok 70-80 kkm przejechałem i wszystko jak nowe

  3. #3
    Użytkownik Awatar Siny83
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    CIVIC EV1 2.0 160K
    Skąd
    KWA
    Posty
    131

    Domyślnie

    u mnie podobna sytuacja z małymi cukierkami, dodam że duże cukierki też mam z Olkusza i jeden lewy też jest nawerwany przy płaskowniku, oraz widać ewidentnie że poliuretan odchodzi od płaskownika przy skrętnych siłach.
    MOim zdaniem nie dopracowane fabrycznie, wymiana na reklamacji/gwarancji da ten sam efekt tylko po kolejnym czasie czy też sezonie. Lepiej OEM dawać.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Bartlomiej
    Auto
    MB8 D15Z8 VTi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,335

    Domyślnie

    to konstrukcyjnie nie ma prawa działać, strongflex ma w miejscu gdzie dajesz poliuretan okrągłą tulejkę a tylko elementy przykręcane do budy są spłaszczone, więc jak chcesz PU polecam strongflexa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •