Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: swap k24 do ufolka

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie swap k24 do ufolka

    witam panowie otoz nadeszlapora na zmiane auta 7 gen k20a3 sluzy bardzo dobrze i tak sie zastanawiam jakby tu jakas k serie do ufa obecnie pod maska 1,4 najchetniej bym jakas 160 hp k20 wlozyl badz k24 chociazby to 190hp .
    ma ktos pomysla jak to spiac w rozsadnych pieniadzach z wykorzystaniem fabrycznych czesci
    skrzynia moze byc bez szpery od jakiegos acco frv czy innej hondy lapy i polosie myslalem na to od ufo typera i o ile sie nie myle silnik wiazka i komp z accorda 8 gen powiniwn podejsc na kostki ufola o ile bsi podpasi moze ktos cos wie???

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Imię
    Romek
    Auto
    Civic D14Z6, K24
    Skąd
    OST
    Posty
    86

    Domyślnie

    Ja robię coś w ten deseń. Miałem 1.4, teraz jest 2.4.póki co nie ukończyłem jeszcze projektu, ale już niedaleko nie mniej jednak do 7 gen, ale mniej więcej to tosamo, tylko łapki inne

  3. #3
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Kolega Rafał tu z forum włożył K24 do UFO, ale on miał 1.8.

    http://civicklub.pl/forum/showthread...WK-by-kali1987

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    tylko tu kolega kasy nie zalowal mnie az tak to rozrzutny nie jestem na hondate i itp itd chcalbym zlozyc seryjne k24 nawet to 190koni na skrzyni nawet od accorda bo chodza po tysiaku a prawdopodobnie powinna podpasic jedynie z typera ufo uzyc polosi lap chlodnic i takich drobnosci , widzialem ze komp w accordzie 8 gen ma identyko kostki jak w ufie o ile byc moze podeszla by wiaska i bsi to by to w jaks normalnych pieniadzach zlozyl

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Imię
    Romek
    Auto
    Civic D14Z6, K24
    Skąd
    OST
    Posty
    86

    Domyślnie

    romekex dołóż do swojej skrzyni 6 bieg,zmień FD, tylko nie z Accorda 2.4, bo tam było 4,3. Nie zawiesisz skrzynki z AccVII na Twoich seryjnych łapach, ale wnętrzności z niej pasują plug and play. Zawsze można też dodać drugi sterownik - tylko podłączony równolegle. ORG steruje immo i resztą pierdół, a K24 silnikiem, tylko przejściówkę trzeba zrobić. Minus - będzie świecił Check

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •