Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jakie tuleje ?

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik Awatar Driftek97
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kuba
    Auto
    Low Civic EJ9
    Skąd
    Radom
    Posty
    1,225

    Domyślnie Jakie tuleje ?

    Witam
    Zaczelo mi sie sypac zawieszenie w moim EJ9 i wypadaloby je wymienic W samochodzie bedzie gwint Ap i myslalem zeby moze dac jakies lepsze zamienniki zeby zawieszenie w miare pracowalo, bo na poliuretanach moze byc za sztywno ... Jakie lepsze tuleje byscie polecili ?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Driftek97 Zobacz posta
    Witam
    Zaczelo mi sie sypac zawieszenie w moim EJ9 i wypadaloby je wymienic W samochodzie bedzie gwint Ap i myslalem zeby moze dac jakies lepsze zamienniki zeby zawieszenie w miare pracowalo, bo na poliuretanach moze byc za sztywno ... Jakie lepsze tuleje byscie polecili ?
    No jak jakie ? OEM z innych to febi, sworznie 555 i w sumie tyle. Są niby jeszcze NOKi czy TRW ale jak ma to być porządnie to oem i będzie śmigać. AP nie jest betonem więc szybko ich nie wytrzaska na naszych "równych" drogach.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Driftek97
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kuba
    Auto
    Low Civic EJ9
    Skąd
    Radom
    Posty
    1,225

    Domyślnie

    No wiadomo OEM najlepsze, ale ile kosztuja ... z tego co pamietam to cos ok 80 zl za szt, jak nie lepiej :/ Zdaje sobie sprawe z tego, ze nic nie dorowna jakosci OEM, ale ja i tak nie zrobie takiego przebiegu, bo juz nie dlugo Honda bedzie wyjezdzac okazyjnie i tylko w suche dni Wiec wystarcza mi albo PU albo jakies lepsze zamienniki A wiecie moze jaki by byl koszt takich tulei Febi na cale zawieszenie ? bo tak jak patrzylem to nikt nie sprzedaje zestawow tylko same pojedyncze szt.

    Polecicie jakis dobry sklep ?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Driftek97 Zobacz posta
    No wiadomo OEM najlepsze, ale ile kosztuja ... z tego co pamietam to cos ok 80 zl za szt, jak nie lepiej :/ Zdaje sobie sprawe z tego, ze nic nie dorowna jakosci OEM, ale ja i tak nie zrobie takiego przebiegu, bo juz nie dlugo Honda bedzie wyjezdzac okazyjnie i tylko w suche dni Wiec wystarcza mi albo PU albo jakies lepsze zamienniki A wiecie moze jaki by byl koszt takich tulei Febi na cale zawieszenie ? bo tak jak patrzylem to nikt nie sprzedaje zestawow tylko same pojedyncze szt.

    Polecicie jakis dobry sklep ?
    Na cały zawias febi + cukierki oem powinieneś zamknąć się w 500zł. Na 100% mają je iparts, ucando, inter cars miał nie wiem jak teraz, allegro ma i wiele innych sklepów. Chyba że dochodzą wahacze górne no to się nie zamkniesz

  5. #5
    Użytkownik Awatar Driftek97
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kuba
    Auto
    Low Civic EJ9
    Skąd
    Radom
    Posty
    1,225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rtgg Zobacz posta
    Na cały zawias febi + cukierki oem powinieneś zamknąć się w 500zł. Na 100% mają je iparts, ucando, inter cars miał nie wiem jak teraz, allegro ma i wiele innych sklepów. Chyba że dochodzą wahacze górne no to się nie zamkniesz
    Jak uda mi sie zmiescic 8,5 j bez cambera to wtedy bede kupowal tuleje takze na gore, a jak nie to wpadnie nowy camber Ale wielkie dzieki za podanie kosztow i pomoc

  6. #6
    Użytkownik Awatar Kiielu
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Kacper
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    2,166

    Domyślnie

    Polecam sklep jdmshop.eu i tuleje Febesta, które nawet Haparts reklamuje jako jedyny 'godny' zamiennik. Ja kupiłem wszystkie tuleje Febesta, oczywiście poza dużymi i małymi cukierkami, bo te to łOEM

  7. #7
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Ja bym i tak poszedł w poli czerwone, bierz strongflexa, cukierki oemy i będziesz spokojnie pare lat smigać. Zamienników w kompletach nie ma (niektórych tulei to nie kupisz oem, bo nie ma).
    Febi ma rzeczywiscie niezle zawieszenie, ale to nie wyjdzie taniej niz poli.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamil39 Zobacz posta
    Ja bym i tak poszedł w poli czerwone, bierz strongflexa, cukierki oemy i będziesz spokojnie pare lat smigać. Zamienników w kompletach nie ma (niektórych tulei to nie kupisz oem, bo nie ma).
    Febi ma rzeczywiscie niezle zawieszenie, ale to nie wyjdzie taniej niz poli.
    Nie chce mi się już pisać o poli bo nie ma to sensu... Do miasta czy na jakieś obwodnice poli jest zbędne. Tu jest poli deutera +/- 10k przebiegu montowane w tamtym roku jak fabryka przekazała... Mógłbym jeszcze poprosić znajomego aby dosłał swój filmik z Integry tam jest olkusz i efekt jest taki sam. https://www.youtube.com/watch?v=DImC...ature=youtu.be

  9. #9
    Użytkownik Awatar Driftek97
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kuba
    Auto
    Low Civic EJ9
    Skąd
    Radom
    Posty
    1,225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kiielu Zobacz posta
    Polecam sklep jdmshop.eu i tuleje Febesta, które nawet Haparts reklamuje jako jedyny 'godny' zamiennik. Ja kupiłem wszystkie tuleje Febesta, oczywiście poza dużymi i małymi cukierkami, bo te to łOEM
    Poczytałem trochę na ten temat, ale niestety ile ludzi tyle opinii ... Jedni polecają Febi, a drudzy mówią, że to gówno natomiast w przypadku Febesta wszystkie opinie są na + i nie wiem czy właśnie nie zdecyduje się na nie

    Cytat Zamieszczone przez kamil39 Zobacz posta
    Ja bym i tak poszedł w poli czerwone, bierz strongflexa, cukierki oemy i będziesz spokojnie pare lat smigać. Zamienników w kompletach nie ma (niektórych tulei to nie kupisz oem, bo nie ma).
    Febi ma rzeczywiscie niezle zawieszenie, ale to nie wyjdzie taniej niz poli.
    Tutaj się zgodzę z tobą, PU pewnie wytrzymają więcej km niż zamienniki i najchętniej bym właśnie wziął PU, ale boje się, że będzie beton ... a tego bym za bardzo nie chciał A co do cen Strongflexa to kpl na tył kosztuje ok 600 zł więc różnica w cenie trochę jest

    Cytat Zamieszczone przez rtgg Zobacz posta
    Nie chce mi się już pisać o poli bo nie ma to sensu... Do miasta czy na jakieś obwodnice poli jest zbędne. Tu jest poli deutera +/- 10k przebiegu montowane w tamtym roku jak fabryka przekazała... Mógłbym jeszcze poprosić znajomego aby dosłał swój filmik z Integry tam jest olkusz i efekt jest taki sam. https://www.youtube.com/watch?v=DImC...ature=youtu.be
    Wrzucisz jeszcze raz tego linka ? bo mi jakoś nie działa :/

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •