Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Zawieszenie na co dzień - gwint czy sportowy amortyzator

  1. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarcinM90 Zobacz posta
    Około 3,2 tys.

    Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
    k sport/isc/d2 i inne tego typu rzeczy to praktycznie to samo tylko w innym opakowaniu. Jedyne co mnie zastanawia to to czy u nich działa coś takiego jak gwarancja na np rozlany amortyzator.

  2. #42
    Użytkownik Awatar MarcinM90
    Dołączył
    Aug 2017
    Imię
    Marcin
    Auto
    Civic EK3 96' 1.5
    Skąd
    Poznań
    Posty
    277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rtgg Zobacz posta
    k sport/isc/d2 i inne tego typu rzeczy to praktycznie to samo tylko w innym opakowaniu. Jedyne co mnie zastanawia to to czy u nich działa coś takiego jak gwarancja na np rozlany amortyzator.
    I zastanawia mnie jak z zakupem ewentualnie zużytych później elementów, czy trzeba wtedy kupować nowe zawieszenie, czy jest jak w przypadku isc.
    Na plus jest to, że jest parę stówek taniej i łatwiej z dostępnością.

    Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

  3. #43
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Do auta na codzien jesli nie zalezy Ci na szuraniu auta po asfalcie i masz tyle kasy (ponad 3 kola) na zawieszenie to brałbym tansze i sprawdzone b8 + dobrą sprezynę, np. H&R. eibach jest trochę miekki, ale w aucie na codzien sie sprawdzi, chyba ze czesto smigasz w komplet pasazerów to odradzam eibacha.

  4. #44
    Użytkownik Awatar MarcinM90
    Dołączył
    Aug 2017
    Imię
    Marcin
    Auto
    Civic EK3 96' 1.5
    Skąd
    Poznań
    Posty
    277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamil39 Zobacz posta
    Do auta na codzien jesli nie zalezy Ci na szuraniu auta po asfalcie i masz tyle kasy (ponad 3 kola) na zawieszenie to brałbym tansze i sprawdzone b8 + dobrą sprezynę, np. H&R. eibach jest trochę miekki, ale w aucie na codzien sie sprawdzi, chyba ze czesto smigasz w komplet pasazerów to odradzam eibacha.
    Teraz jeżdżę na eibachu i nie jest źle, ale z czasem stwierdziłem że bym coś twardszego wolał. A regulacja wysokości przydatna funkcja, więc obecnie jestem nastawiony na gwint. Dodatkowo jest plan na ładniejszą felgę i dystanse, więc przyda się trochę dopasować też wysokość.

    Chciałbym dokonać zakupu w przeciągu 2 tygodni, bo ostatnio nawet z jednym pasażerem potrafią amorki dobijać. Nie powiem, trochę mnie to irytuje. Dlatego pytam o ten gwint D2, bo krócej bym musiał czekać i jest tańszy, ale czy nie ma jakiś haczyków?

    Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

  5. #45
    Użytkownik Awatar UNK
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Oława
    Posty
    1,365

    Domyślnie

    Ja z zestawu agx+eibach jestem zadowolony, fajnie to wybiera, auto nie jest jak taczka, do śmigania po torze czy coś za miękko będzie ale ja tylko miasto

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •