Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: HONDA CIVIC SI EP3 | K20A3 - zakup

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    2

    Domyślnie HONDA CIVIC SI EP3 | K20A3 - zakup

    Witam. Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego autka. Jestem strasznie zainteresowany tą hondą :

    https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...tml#13ac10ff6a

    Jestem laikiem jeśli chodzi o wiedzę na temat motoryzacji. Podobno rzadko spotykany silnik. Szukałem i 1.6 za mało a 2.0 200km za dużo.
    Co myślicie o tym aucie, jest okej ? Na co konkretnie patrzeć przy zakupie takiego auta ? Czy przebieg jest realny ? Piszę tutaj ponieważ nie mam się kogo doradzic, jestem już gotowy jechać po to auto ( 300 km ), ale najpierw wolę spytać się o zdanie ludzi którzy mają większą wiedze.

    Dziękuje i przepraszam jeśli zły dział, cięzko się połapać :/

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    nikt Ci nie oceni auta po zdjęciach, najlepiej na takie zakupy isc z miernikiem lakieru albo dobrym mechanikiem.

  3. #3
    Użytkownik Awatar bombel
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    Arek
    Auto
    EP2 2004 Sport
    Posty
    125

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka auto z przedlifta zrobione na polifta. Wymienione przednie i tylne lampy, przedni zderzak wraz z grillem co do tylnego nie jestem pewien ale pewnie też, dodane dokładki boczne. Zmieniony licznik.

  4. #4
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    3/4 z opisu auta nie zgadza się ze stanem faktycznym dlatego ja bym odpuścił to auto już na samym starcie, albo właściciel ściemnia albo nie ma bladego pojęcia co sprzedaje...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Andrzej
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomeszek Zobacz posta
    3/4 z opisu auta nie zgadza się ze stanem faktycznym dlatego ja bym odpuścił to auto już na samym starcie, albo właściciel ściemnia albo nie ma bladego pojęcia co sprzedaje...
    To auto było podlinkowane w dziale Type R parę dni temu. Wtedy w ogłoszeniu było napisane, że to Type R. Dopiero potem w opisie Type R zmieniło się w Si. Ogólnie jak to ma być pierwsze autko, to takie 1.6 też raczej mocy ma wystarczająco

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    2

    Domyślnie

    No dobrze, dziękuje za odpowiedzi. A czy wgl polecacie Civica VII na pierwsze auto? Wygodne, dobrze sie użytkuje ?

    Moze macie jakies oferty, cały czas szukam

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Auto
    Honda Civic EP2
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    24

    Domyślnie

    Jeśli cena jak na 15-letnie auta cię nie przeraża to tak. Dobrze trzyma się drogi w zakrętach, mało pali, jak na tę klasę to jest raczej dobrze wyposażony w przestrzeń wewnątrz Takie 1.6 w zupełności wystarczy na pierwszy samochód, nawet da się odnaleźć niemało frajdy. Z rzeczy które mogłyby interesować świeżego kierowcę to duży promień skrętu. Na ciasnych parkingach często bez szans stanąć "na raz"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •