Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: D14A4 problem z odpaleniem

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    2

    Domyślnie D14A4 problem z odpaleniem

    Witam. Moj samochód to Civic VI hatchback z 97r. Silnik D14a4 z gazem. Problem polega na tym że rano odpaliłem samochód normalnie, chodził z 5 minut po czym go zgasilem. Po jakiś 5 minutach chciałem go odpalić i nic. Rozrusznik kręci normalnie lecz samochód nie chce odpalić. Sprawdzałem iskre i jest, świece są mokre więc paliwo dochodzi. Czasami jakby chciała załapać ale niechce odpalić. Próbowałem również na gazie lecz też nic. Pomoże ktoś co dolega Hani 😐

  2. #2
    Użytkownik Awatar iparts
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Marek
    Auto
    Honda INTEGRA
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez medzax Zobacz posta
    Witam. Moj samochód to Civic VI hatchback z 97r. Silnik D14a4 z gazem. Problem polega na tym że rano odpaliłem samochód normalnie, chodził z 5 minut po czym go zgasilem. Po jakiś 5 minutach chciałem go odpalić i nic. Rozrusznik kręci normalnie lecz samochód nie chce odpalić. Sprawdzałem iskre i jest, świece są mokre więc paliwo dochodzi. Czasami jakby chciała załapać ale niechce odpalić. Próbowałem również na gazie lecz też nic. Pomoże ktoś co dolega Hani 😐
    Najlepiej byłoby sprawdzenie błędów. Możliwe że może to być wina jakiegoś czujnika, np. temperatury płynu chłodzącego. Często tak się dzieje że czujnik myśli że silnik już jest ciepły, więc nie dawkuje odpowiednich ilości paliwa.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    2

    Domyślnie

    A jest jakaś metoda żeby posprawdzac te czujniki bez podmieniania?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •