Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: reperaturki honda stream

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    DANIEL
    Auto
    CIVIC SEDAN 4D EJ9
    Skąd
    MAZOWIECKIE
    Posty
    46

    Domyślnie reperaturki honda stream

    czesc. poszukuje pilnie reperaturek nadkoli tylnich oraz progow do hondy stream po lifcie. nigdzie jak narazie nie moge tego znalesc. moze ktos cos wie gdzie to znajde, a moze reperaturka bedzie pasowac od innego modelu?? pozdro

  2. #2
    Użytkownik Awatar drevan
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Andrzej
    Auto
    Honda
    Skąd
    Zagłębie
    Posty
    617

    Domyślnie

    Reperaturki nie są dostępne do tego modelu. Należy szukać zdrowych błotników z rozbiórki lub nowych (te drugie czasem pojawiały się na allegro).
    PS: te elementy są takie same w przedlifcie i polifcie. Jedyna różnica to otwory w progach pod nakładki, które w przedlifcie występowały tylko w niektórych wersjach.

  3. #3

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    DANIEL
    Auto
    CIVIC SEDAN 4D EJ9
    Skąd
    MAZOWIECKIE
    Posty
    46

    Domyślnie

    ciezko zdrowe blotniki znalesc, nowe podobno baaaardzo drogie. progi mysle ze zdolny blacharz zrobi sam z arkusza blachy. kiedys przegladalem allegro i trafilem na zdrowe cwiartki, przynajmniej na zdjeciach bylo widac ze sa zdrowe. moze cos w koncu wychacze. pozdro

    elmo, te progi tez maja naloty, tak samo jak moje natomiast blotnik nie jest pelny tzn brak mu tej czesci od strony drzwi. wczoraj patrzylem to samo na allegro. mysle ze w efekcie koncowym bede musial to lepic z kawalków. pojade za tydzien do blacharza moze cos wymysli. obawiam sie ze jak juz kupie urzywane progi i nadkola z nalotem to po dwoch latach bede mial to samo co teraz
    Ostatnio edytowane przez danio25 ; 25-01-18 o 11:31

  5. #5
    Użytkownik Awatar elmo141
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    łukasz
    Auto
    Ed2 / RN1
    Skąd
    warszawa
    Posty
    961

    Domyślnie

    A może całą budę wyjdzie taniej kupić?

  6. #6
    Użytkownik Awatar drevan
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Andrzej
    Auto
    Honda
    Skąd
    Zagłębie
    Posty
    617

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danio25 Zobacz posta
    mysle ze w efekcie koncowym bede musial to lepic z kawalków. pojade za tydzien do blacharza moze cos wymysli.
    Lepienie z kawałków oznacza więcej spawów i tym samym więcej miejsc gdzie na pewno pojawi się korozja. Nie sądzę abyś trafił na blacharza z prawdziwego zdarzenia, który połączy elementy na zasadzie lutospawania - bo takich ze świecą szukać. Oryginalny element trzyma wymiary czego o rzemieślniczych nie zawsze można napisać. Ponadto praca dobrego blacharza swoje kosztuje, chyba że nie będziesz patrzył na jego ręce - on zrobi co uważa - a ty zobaczysz efekt końcowy. Jeżeli samochodem chcesz pojeździć kilka lat to trzeba to zrobić raz a porządnie - a łatki co 10 cm i masa szpachli zaprzeczają temu stwierdzeniu.

    Najważniejsze jest dobre zabezpieczenie miejsc spawanych/zgrzewanych z zewnątrz i od środka. Jeżeli zdecydujesz się wstawki z arkusza blachy to doglądaj pracy blacharza.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    DANIEL
    Auto
    CIVIC SEDAN 4D EJ9
    Skąd
    MAZOWIECKIE
    Posty
    46

    Domyślnie

    autem chce jezdzic az kola odpadna, zostaje juz w rodzinie. mam pewne plany co do tego auta. podstawa to konserwacja, wiem o tym. niemniej jednak bardzo jestem ciekawy jakie koszty poniose, moze sie okazac ze sprzedam, ale pozniej znajac zycie kupie kolejna honde i zabawa zacznie sie od nowa
    p.s auto robi rocznie 5tys km, mam aerodeka (zdrowego) ktory jezdzi wokol komina, streamem jezdzimy okazyjnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •