Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Civic Coupe VIII problem ze wspomaganiem

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    2

    Domyślnie Civic Coupe VIII problem ze wspomaganiem

    Witam wszystkich użytkowników. To w zasadzie mój pierwszy post na forum i już z prośbą. Od wczoraj mam problem z ubywającym płynem. O ile pewien jestem, iż z maglownicy jakiś czas temu lekko kapało, to teraz już po 50km muszę dolewać płynu, bo wspomaganie zanika. Nigdzie nie mogę znaleźć maglownicy do zakupu i zastanawiam się nad regeneracją. Myślę, ze bezpiecznie byłoby również zregenerować pompę. Czy ktoś przechodził takie problemy? Czy możecie polecić jakiś zakład w mazowieckim, który podejmie się naprawy - odbierze auto i odda naprawione? I udzieli gwarancji..

  2. #2
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamjaku Zobacz posta
    Witam wszystkich użytkowników. To w zasadzie mój pierwszy post na forum i już z prośbą. Od wczoraj mam problem z ubywającym płynem. O ile pewien jestem, iż z maglownicy jakiś czas temu lekko kapało, to teraz już po 50km muszę dolewać płynu, bo wspomaganie zanika. Nigdzie nie mogę znaleźć maglownicy do zakupu i zastanawiam się nad regeneracją. Myślę, ze bezpiecznie byłoby również zregenerować pompę. Czy ktoś przechodził takie problemy? Czy możecie polecić jakiś zakład w mazowieckim, który podejmie się naprawy - odbierze auto i odda naprawione? I udzieli gwarancji..
    Civic VIII gen. ma wspomaganie elektryczne nie hydrauliczne w związku z tym nic Ci z układu wspomagania nie może z niego cieknąć.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wersja Coupe ma hydrauliczne ..

  4. #4
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andkas Zobacz posta
    Civic VIII gen. ma wspomaganie elektryczne nie hydrauliczne w związku z tym nic Ci z układu wspomagania nie może z niego cieknąć.
    Civic VIII gen. Coupe ma wspomaganie hydrauliczne

    Hatchback i sedan ma elektryczne

    Tak grubo ,żeby każdy na przyszłość wiedział
    Ostatnio edytowane przez piter7766 ; 10-01-18 o 13:03

  5. #5
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Człowiek uczy się całe życie .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •