Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: D14Z4 2000r. Dziwny dźwięk (z silnika?) podczas przyspieszania - Video

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    1

    Domyślnie D14Z4 2000r. Dziwny dźwięk (z silnika?) podczas przyspieszania - Video

    Witam, kilka dni temu odebrałem auto od mechanika. Wymieniał mi sworznie dolne wahacza, tarcze+klocki na tył, wymieniałem również olej i filtr oleju. Zmieniłem olej zaznaczę, miałem Mobila 2000 Super 10W40, teraz wlałem olej Lotosa 10W40. Podczas przyspieszania słyszę dziwny dźwięk, wydobywający się z pod maski najprawdopodobniej, ciężko mi powiedzieć czy to silnik czy coś innego, nie mam tak dużej wiedzy. Dźwięk hmm jakby to napisać, taki jakby coś cały czas się kręciło, jak przyspieszam, kręci się szybciej, jak zwalniam, wolniej. Nie wiem co to może być...

    Tutaj video jak jadę, może ktoś coś wychwyci, choć w aucie słychać to na pewno dużo lepiej. Końcowe 10-15 sekund zbliżyłem telefon głośnikiem do przedniej szyby i tak jakby lepiej słychać było ten dźwięk.

    https://youtu.be/8lSNKrpjRx4

    Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

  2. #2
    Użytkownik Awatar lookaty
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    MB2 D14Z4
    Skąd
    Piękny Kraków
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez devilll Zobacz posta
    taki jakby coś cały czas się kręciło,
    Może Ci eatona założył mechanik. Jeździłbym.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Maly303
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Bartek
    Auto
    Hanka Aerodeck
    Skąd
    Kośne Hamry
    Posty
    325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez devilll Zobacz posta
    Witam, kilka dni temu odebrałem auto od mechanika. Wymieniał mi sworznie dolne wahacza, tarcze+klocki na tył, wymieniałem również olej i filtr oleju. Zmieniłem olej zaznaczę, miałem Mobila 2000 Super 10W40, teraz wlałem olej Lotosa 10W40. Podczas przyspieszania słyszę dziwny dźwięk, wydobywający się z pod maski najprawdopodobniej, ciężko mi powiedzieć czy to silnik czy coś innego, nie mam tak dużej wiedzy. Dźwięk hmm jakby to napisać, taki jakby coś cały czas się kręciło, jak przyspieszam, kręci się szybciej, jak zwalniam, wolniej. Nie wiem co to może być...

    Tutaj video jak jadę, może ktoś coś wychwyci, choć w aucie słychać to na pewno dużo lepiej. Końcowe 10-15 sekund zbliżyłem telefon głośnikiem do przedniej szyby i tak jakby lepiej słychać było ten dźwięk.

    https://youtu.be/8lSNKrpjRx4

    Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
    W pierwszej kolejności,, zdejmij koła i zobacz, czy osłona tarcz hamulcowych nie trze o tarcze...
    Odegnij, załóż koło i powinno być git

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •