Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Oponki na zimę 185/65 r15

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Imię
    Kamil
    Skąd
    Płock
    Posty
    10

    Domyślnie Oponki na zimę 185/65 r15

    Cześć, chce kupić nowe opony na zimę i mam mały dylemat, mianowicie naczytałem się różnych opinii i już sam nie wiem co myśleć... Zawsze kupowałem używki na sezon, ale teraz postanowiłem że zaopatrzę się w końcu w nowe.
    Osobiście zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Nokian WR D3, BFGoodrich G-Force Winter 2 i Fulda Kristal Montero 3.
    Ogólnie to szukam opon za około 200zł/sztuka, jazda głównie po mieście, raz w tygodniu wyjazd poza miasto do rodziców itp.
    Co byście wybrali spośród tych trzech które podałem? Ewentualnie może polecilibyście coś od siebie.

  2. #2
    Użytkownik Awatar Perzon
    Dołączył
    Jun 2017
    Imię
    Mateusz
    Auto
    MB2 D14A8
    Skąd
    WWA
    Posty
    313

    Domyślnie

    Miałem i z czystym sumieniem polecam Ci Nokian WR-D3 Są dobre zarówno na typowy śnieg, jak i na miejską pluchę

  3. #3
    Użytkownik Awatar yoyek
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Karol
    Auto
    ed9 d16z6+
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    71

    Domyślnie

    ja na ten sezon kupilem 2 koplety dębic frigo 2 do miasta na dupowozy i są ok. na trasie jednak miewałem o wiele lepsze opony...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Imię
    Kamil
    Skąd
    Płock
    Posty
    10

    Domyślnie

    Mogę kupić Nokiany WR D3 za 200,99 lub trochę dopłacić i kupić WR D4 za 209,99. Sporo osób mi polecało jednak dopłacić do D4, bo ponoć są dużo cichsze.

  5. #5
    Użytkownik Awatar lukashh
    Dołączył
    Feb 2010
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Ufo FK2 sport GT
    Skąd
    WuWuAa Wola
    Posty
    1,351

    Domyślnie

    bierz D4... właśnie od listopada ganiam na D4 (205/55). Czytałem że świetnie spisują się na mokrym asfalcie (klasa A?).. i faktycznie jest elegancko. Śniegu nie było jeszcze zbyt wiele, więc ciężko mi ocenić.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Auto
    Civic eg3 1.3
    Posty
    30

    Domyślnie

    uniroyal ms 77 plus kupilem 185/60r15 za 180zl z wysyłka i polecam , sniegu jeszcze nie było ale kompletnie nie ten samochod, po lodzie/ błocie sie dobrze prowadzi, z opini na necie są mniej wiecej na tym samym poziomie co nokiany wr d4 [ktore tez polecam, ojciec ma w passacie i dobrze trzymaja,]

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja u siebie w jednym mam WR D3 a w drugim WR D4. Te drugie są cichsze. Samochód prowadzi się pewnie w różnych warunkach. Podjazdy po zaśnieżone górki też nie są straszne :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •