Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: d16y7 d16y8 mini me

  1. #1
    Użytkownik Awatar gucioo
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic VIII uFo
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    84

    Domyślnie d16y7 d16y8 mini me

    MAm pytanie czy do kolektora ssącego od y8 daję przepustnicę od y7 czy normalnie mogę dać od y8 z silniczkiem krokowym , chodzi o to ,że przepustnica od y8 jest dwu pinowa(silniczek) a y7 3 pinowa - posiadam kolektor z przepustnicą od y8 i nie wiem czy podmieniać? no i jak wygląda sprawa z listwą wtryskową czy zostaje ta od y8 czy muszę też przepiąc z y7 ?? , są jakieś jeszcze kruczki o których nie wiem a trzeba zrobić ?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gucioo Zobacz posta
    MAm pytanie czy do kolektora ssącego od y8 daję przepustnicę od y7 czy normalnie mogę dać od y8 z silniczkiem krokowym , chodzi o to ,że przepustnica od y8 jest dwu pinowa(silniczek) a y7 3 pinowa - posiadam kolektor z przepustnicą od y8 i nie wiem czy podmieniać? no i jak wygląda sprawa z listwą wtryskową czy zostaje ta od y8 czy muszę też przepiąc z y7 ?? , są jakieś jeszcze kruczki o których nie wiem a trzeba zrobić ?
    Jak przechodzisz na obd1 zostawiasz krokowy z y8, wtryski też. Jeżeli zostaje komp z y7, przekładasz przepustnicę z y7 i listwę z wtryskami również.

  3. #3
    Użytkownik Awatar gucioo
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic VIII uFo
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    84

    Domyślnie

    Tak przechodzę na obd1 kompa mam, przejściówkę też. Czyli jedynie kostkę do krokowego przerabiam na 2 pinową ( *******zielam z wiązki pomaranczowy kabelek ). Jeszcze jakieś tam myki pozostają? Niespodzianki na przewodach przy podłączaniu ?

    jeszcze pytanie czy podłączyć EVAP i połączyć go wężem ze zbiorniczkiem paliwa i tą czarną kostka z węglem pod kolektorem czy po prostu nie podłączać EVAP - z tego co chyba wyczytałem to jest podłaczone do filtrów węglowych ? czy jak to tam się zwie i to jest tylko na obd2, na obd1 tego niby nie ma więc omijam tą kostkę?
    Ostatnio edytowane przez gucioo ; 05-12-17 o 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •