Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Koszty malowania progów pod kolor nadwozia i wymiany grilla

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    13

    Question Koszty malowania progów pod kolor nadwozia i wymiany grilla

    Witam,

    Przymierzam się do zakupu Hondy, właściwie to zastanawiam się nad Mitsubishi Lancerem i Hondą Civic, lecz po dzisiejszych oględzinach w Mitsu w środku czułem się jakbym wsiadał do bardzo starego samochodu, natomiast w Hondzie wszystko jak dla mnie jest perfekcyjnie. Nie sądziłem, że na żywo wnętrze jest takie ładne. Ale mniejsza z moimi rozterkami. Przechodząc do rzeczy, chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować malowanie progów pod kolor nadwozia + wymiana atrapy grilla z przezroczystej na type S. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

  2. #2
    Użytkownik Awatar Omenariusz
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    348

    Domyślnie

    Co do grilla to kwestia przełożenia samemu koszt grilla ok 600 zł + 1h roboty. Malowanie tu już ceny są różne w zależności od tego kto będzie to robił czy "mirek w garażu" czy dobry lakiernik myślę że przedział duży

  3. #3
    Użytkownik Awatar Starstruck
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Duff
    Auto
    WRX | FD7
    Skąd
    Warszawa [WA]
    Posty
    8,534

    Domyślnie

    Atrapa: http://allegro.pl/atrapa-chlodnicy-g...2.html#thumb/5

    Lakierowanie progów: ok. 200 zł za stronę.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    13

    Domyślnie

    Dzięki panowie za info. Czyli z 1500 zł trzeba liczyć minimum za obie przyjemności jeśli trafiłby się Civic 5D, ale możliwe że kupię Type S. Wszystko zależy co się trafi :P Jeszcze jakbyście mogli napisać ile mniej więcej kosztuje montaż + lotka z Type R to byłoby super (chyba że jest to niemożliwe, lub możliwe tylko w niektórych wersjach). Zapomniałem o tym gdy tworzyłem temat, a generalnie chciałbym uzyskać rezultat jak nabliższy do Type R (tylko z zewnątrz). Nie kupuję od razu R'ki ze względu na to, że nie chcę silnika 200 konnego. Zwyczajnie jest mi niepotrzebny i więcej pali. Tak więc dzięki za dotychczasowe odpowiedzi i proszę o jeszcze jedną.

    EDIT: Dzwoniłem dzisiaj do ASO z zapytaniem o lotkę od Type R to najpierw mi gościu powiedział że się nie da bo musi być nadwozie od Type R, a jak powiedziałem że widziałem Type S'y z lotkami od R'ki to sprawdził koszt i krzyknał ponad 4000 zł... Czy ktoś kto montował lotkę Type R do swojej Hondy mógłby potwierdzić że taki jest koszt? Przecież to kawałek blachy...
    Ostatnio edytowane przez Sajkor ; 29-11-17 o 12:43

  5. #5
    Użytkownik Awatar posejdon
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Marcin
    Auto
    EJ934, D14Z2
    Skąd
    Bródno
    Posty
    377

    Domyślnie

    Może koleś z ASO chciał Ci wybić z głowy takie kombinacje, żeby za kilka lat nie było tak jak z M-kami BMW. Więcej ich na polskich drogach niż wyjechało z fabryki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •