Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Centralny zamek civic 6 5d

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic 6 5d
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    4

    Talking Centralny zamek civic 6 5d

    Witam od nie dawna stałem się posiadaczem czarnej perły z silnikiem 1.5i EK rok produkcji to 95. Mój problem polega na tym ze nie działa mi centralny zamek nie mam pilota. Auto posiada przekaźnik na podczerwień (Skrzyneczka z lusterkiem wstecznym z czarną kropką) oraz moduł centralnego zamka od strony kierowcy o ile to nie układ sterowania szybami(bo kiedy go odlaczylem szyby przestały pracowac, od strony pasażera nie znalazlem żadnej skrzynki czy czegoś podobnego). Oprócz tego okazało się ze nie mam silownika (jednego) od strony kierowcy który by mógł sterować innymi drzwiami. Dlatego mam dwa pytania.
    1. Gdzie mogę dostać zamek albo siłownik który posiada 5pinów? i czy to rozwiąże problem z centralny, zacznie mi działać bez pilota czy będę mógł otworzyć wszystkie drzwi po prostu przekrecajac kluczyk w drzwiach kierowcy?
    2. Czy można dorobić kluczyk do centralki?, Ostatnio bylem w jakimś sklepie stoisku w którym powiedzieli ze nie ma możliwości dorobienia wydaje mi się ze chcieli mnie naciągnąć ma koszty.

    Pozdrawiam.
    P.S
    Dowiedziałem się też ze honda została wyprodukowana w japoni numer silnika D15Z6 może jeszcze te informacje przydadzą się.

  2. #2
    Użytkownik Awatar Szczur[R]
    Dołączył
    Sep 2009
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MB2
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    1,564

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zielon Zobacz posta
    o ile to nie układ sterowania szybami(bo kiedy go odlaczylem szyby przestały pracowac
    tak, on jest od szyb
    Cytat Zamieszczone przez Zielon Zobacz posta
    1. Gdzie mogę dostać zamek albo siłownik który posiada 5pinów?
    na allegro, uniwersalny, 5 kabli
    Cytat Zamieszczone przez Zielon Zobacz posta
    2. Czy można dorobić kluczyk do centralki?
    nie

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic 6 5d
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zielon Zobacz posta
    Auto posiada przekaźnik na podczerwień (Skrzyneczka z lusterkiem wstecznym z czarną kropką)
    Wiec to jest ten moduł centralnego zamka czy to tylko odbiornik a sam sterownik znajduje się gdzieś pod plastikami ?

    A jaki dobrać uniwersalny siłownik 5 pinowy 100% ze każdy mi podejdzie ? i czy będzie działał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •