Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: EU8 Strasznie twardy, brak amortyzacji

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Imię
    Michał
    Auto
    EU8 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie EU8 Strasznie twardy, brak amortyzacji

    Cześć!

    Kupiłem ostatnio dla mojej dziewczyny 5D 2003 1.6. Wszystko super ale mam pewne zastrzeżenia co do zawieszenia.
    Jest mega twarde! Przodu praktycznie nie jestem w stanie nacisnąć. Miałem kiedyś driftowóz (Sierra 2.9 biturbo) i było podobnie twardo ale to były Bilsteiny B6 i B12 i max gleba
    Poprzedni właściciel wymienił amortyzatory przednie na Magnumy. O sprężynach nic nie wiem ale wyglądają dobrze, nie są pęknięte itp
    Czy mogli coś źle złożyć ?
    Czy jest opcja że z biegiem czasu sprężyn się utwardzają ?

    Pozdro

  2. #2
    Użytkownik Awatar nitro2112
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Mateusz
    Auto
    eg3 d13b7
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2,052

    Domyślnie

    Cześć,
    Sprężyny z biegiem czasu miękną, a masz może jakieś zdjęcia jak auto stoi? Może po prostu ktoś zamontował od innego modelu amorki/sprężyny

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Imię
    Michał
    Auto
    EU8 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niestety nie mam fotki pokazującej samochód z boku ale na moje oko stoi wysoko, normalnie.
    Sprawdzę co tam jest zamontowane o ile znajdę jakieś numery. Ale nie sądzę żeby kobieta z dzieckiem (poprzedni właściciel) zleciła montaż nowych amorów "na sporta".

    A i coś jeszcze stuka, obawiam się że to magiel ale nie czuć tego na kierownicy, myślę że powinno się nieść po układzie kierowniczym. Brzmi to trochę jak by luz na ramie pomocniczej.
    Ostatnio edytowane przez grindo ; 09-11-17 o 17:28

  4. #4
    Użytkownik Awatar nitro2112
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Mateusz
    Auto
    eg3 d13b7
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2,052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grindo Zobacz posta
    Niestety nie mam fotki pokazującej samochód z boku ale na moje oko stoi wysoko, normalnie.
    Sprawdzę co tam jest zamontowane o ile znajdę jakieś numery. Ale nie sądzę żeby kobieta z dzieckiem (poprzedni właściciel) zleciła montaż nowych amorów "na sporta".

    A i coś jeszcze stuka, obawiam się że to magiel ale nie czuć tego na kierownicy, myślę że powinno się nieść po układzie kierowniczym. Brzmi to trochę jak by luz na ramie pomocniczej.
    To może być łącznik stabilizatora

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •