Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Hrv swap silnika na d16y2

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    6

    Domyślnie Hrv swap silnika na d16y2

    Witam chcę zmienić silnik zd16w1 na d16y2 co trzeba zrobić ,mam obd2b chodzi mi głównie o Elektrykę jaki sterownik i co z wiążą chciałbym zostawić mój kolektor z wszystkimi czujnikami i silniczkami.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam swap zrobiony na d16y2 ecu p28 z wygraną mapą pod ten silnik kolektor i wszystkie czujniki z tego silnika przejściówka z obd2b na obd1 silnik pali dobrze pracuje z krokowcem pin przełożony ale nie działa vtec co tam jeszcze brakóje hrv ma trochę inną niebieską kostkę ecu.
    Ostatnio edytowane przez Radek1 ; 11-01-18 o 16:12

  3. #3
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    2 kable z ecu do VTEC'a masz pociagniete? Jesli nie to masz przyczynę kolektory byloby lepiej zastosować z y2 bo z hr-v są kiepskie

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    6

    Domyślnie

    Kolektor zostawiony z wszystkimi czujnikami kabelki właśnie jeden poprowadziłem od cewki vtec pod pin a4 a drugi? Nie mam czujnika ciśnienia na vtecu.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek1 Zobacz posta
    Kolektor zostawiony z wszystkimi czujnikami kabelki właśnie jeden poprowadziłem od cewki vtec pod pin a4 a drugi? Nie mam czujnika ciśnienia na vtecu.
    najlatwiej będzie Ci znaleźć schemat z motorowni z tym czujnikiem, schemat z p28 obd1 tu masz: http://technet.ff-squad.com/wiring.obd1.htm i łączyć

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    6

    Domyślnie

    D16y2 nie ma tego czujnika dlatego nie wiem z kond doprowadzić ten drugi kabel do kompa pin D6.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •