Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Jakie fotele przednie do EJ / EK

  1. #11
    Użytkownik Awatar creamono
    Dołączył
    Jul 2010
    Auto
    Civic EK3 sedan
    Skąd
    SWD Śląsk
    Posty
    102

    Domyślnie

    Ja wrzuciłem fotele z VTI, bardzo wygodne, w trasie 650km dosłownie nie czułem bólu pleców, ani jednego przystanku nie robiłem. Zapłaciłem, może nawet przepłaciłem, ale nie żałuję.

  2. #12
    Użytkownik Awatar xxxCHADZIAxxx
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Mateusz
    Auto
    STRUP EK3
    Skąd
    Mirzec
    Posty
    494

    Domyślnie

    ja tez jechalem do warszawy na lotnisko do modlina i tez bardzo wygodne az miło jechac

  3. #13
    Użytkownik Awatar kaczor662
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Piotrek
    Auto
    DB7 K24 / EM2 K20
    Skąd
    Krosno
    Posty
    386

    Domyślnie

    przypadkiem trafilem na ten temat to moze dla szukajacych ciekawych foteli do 6g wrzuce tu fotke foteli z Accorda 8gen, przód wystarczy naciagnac doslownie 1mm i zakreca sie w ori dziury, z tylu trzeba skrócic 3-4cm mocowanie (na oko bo jeszcze tego nie zrobilem). na zywo wygladaje wg mnie zaje**ie. lipne foty ale ciemna noc juz byla:






  4. #14
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    Wyglądają dość ciekawie. A jak jest z wsiadaniem do tyłu, czy te fotele jadą do przodu podczas wsiadania??
    Jaki jest koszt zakupu?

  5. #15
    Użytkownik Awatar kaczor662
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Piotrek
    Auto
    DB7 K24 / EM2 K20
    Skąd
    Krosno
    Posty
    386

    Domyślnie

    Koszt zakupu byl smieszny bo gosciowi zawadzal caly srodek po wymianie na skore, ale przegladajac ogloszenia to tez idzie znalesc za 200-300zl wiec cena przystepna. Oparcie sie sklada mniej niz w qp, ale szynami da sie podjechac do przodu ze ja majac 194cm wsiadam do tylu bez problemu.

  6. #16
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    Jak trafię takie do 400zł to kupuje... Tylko nie chcę skóry :P
    Jest tam podgrzewanie?

  7. #17
    Użytkownik Awatar kaczor662
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Piotrek
    Auto
    DB7 K24 / EM2 K20
    Skąd
    Krosno
    Posty
    386

    Domyślnie

    nie wiem, troche kabli jest pod spodem ale nie sprawdzalem narazie co to. natomiast jutro bede prubowac przelozyc zapinanie pasa ze starych foteli bo acco ma wezsze pasy i nie zapna sie, ale mysle ze to nie bedzie wielki problem. zolte kable to boczne kurtyny bo sa metki SIDE AIRBAG, a reszta nie wiem.

  8. #18
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    Raczej podgrzewanie jest, pewnie czujnik zapięcia pasów i obecności siedzącego . Kupić tylko włączniki podgrzewania, zrobić instalację i będzie ciekawie

  9. #19
    Użytkownik Awatar kaczor662
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Piotrek
    Auto
    DB7 K24 / EM2 K20
    Skąd
    Krosno
    Posty
    386

    Domyślnie

    pierwsze wrazenia z jazdy- jest wyzej niz w zwyklych fotelach z civica, nieduzo ale czuc ze sie siedzi inaczej, sa zdecydowanie twardsze niz w ej/ek, ale sa tez głębsze i wygodniejsze. mocowanie pasów przelozone z foteli z EK i wszystko gra, kiedys sie zajme tymi kablami pod spodem, moze akurat to bedzie podgrzewanei tyłka

  10. #20
    Użytkownik Awatar Slamber
    Dołączył
    Jan 2015
    Imię
    Kamil
    Auto
    Civic EJ9
    Skąd
    Piła
    Posty
    458

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaczor662 Zobacz posta
    pierwsze wrazenia z jazdy- jest wyzej niz w zwyklych fotelach z civica, nieduzo ale czuc ze sie siedzi inaczej, sa zdecydowanie twardsze niz w ej/ek, ale sa tez głębsze i wygodniejsze. mocowanie pasów przelozone z foteli z EK i wszystko gra, kiedys sie zajme tymi kablami pod spodem, moze akurat to bedzie podgrzewanei tyłka
    Bo to grzanie dupy i air bag. Podobne jest w prelude 4g jak masz podgrzewane stołki.

    Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •