Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pytanie o serwis ASO

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    5

    Domyślnie pytanie o serwis ASO

    Witam !!! Mam civic IX gen z 2016 r. i muszę jechać na serwis A- wymiana oleju. pierwszy serwis -B był przy 10 tyś. w serwisie ASO Honda w Płocku ale tam już zlikwidowali salon oraz serwis. Jaki możecie polecić serwis ASO w Warszawie albo w okolicach ? Co myślicie o Honda Plaza?

  2. #2
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcel13 Zobacz posta
    Witam !!! Mam civic IX gen z 2016 r. i muszę jechać na serwis A- wymiana oleju. pierwszy serwis -B był przy 10 tyś. w serwisie ASO Honda w Płocku ale tam już zlikwidowali salon oraz serwis. Jaki możecie polecić serwis ASO w Warszawie albo w okolicach ? Co myślicie o Honda Plaza?
    Najbardziej ogarniętych mechaników mają u Wyszomirskiego na ul. Parowcowej. Plaze bym sobie odpuścił, jeżeli chodzi o serwis to czytałem niepochlebne opinie.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Artur
    Auto
    HC5D 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    407

    Domyślnie

    Witam,
    generalnie standardowy przegląd jest na tyle prosty, że nawet średnio ogarnięte ASO nie powinno nic spieprzyć. Podzwoń do kilku i wybierz to, gdzie dadzą Ci najkorzystniejszą cenę. Jak nie chcesz ryzykować, to w Aries pracuje spora grupa mechaników z dawnego AutoWestu o którym były pozytywne opinie, więc możesz tam podjechać.
    Co do Wyszomirskiego to AFAIK nie ma on autoryzacji Hondy, więc przy aucie na gwarancji wolałbym ASO. Niby teraz to już wszystko jedno przy jakiś problemach na gwarancji, ale prawo sobie a życie sobie...

    Pzdr - Artur S.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ten serwis na ul.Parowcowej podobno nie ma autoryzacji Hondy..... stawiają pieczątki Hondy z Siedlec..... potwierdził mi to znajomy mechanik który serwisuje tylko Hondy i który miał kiedyś warsztat w Markach , a teraz w Otwocku....

    Dzięki Artur S. znajomy mechanik P. Marcin obecnie z Otwocka .... od Hond ... też mi potwierdził to samo co ty..... i polecił aby raczej jechać do Aries..... albo do Matraszka....
    Pozdr -Marcel13
    Ostatnio edytowane przez marcel13 ; 22-08-17 o 19:12

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Pieprzenie głupot. Wyszomirski bo o nim mowa ma autoryzację tylko,że na Parowcowej ma blacharnię a w Siedlcach ma swój salon wiec bez obaw wszystko jest legal i w systemie też

  6. #6
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK2 Zobacz posta
    Pieprzenie głupot. Wyszomirski bo o nim mowa ma autoryzację tylko,że na Parowcowej ma blacharnię a w Siedlcach ma swój salon wiec bez obaw wszystko jest legal i w systemie też
    +1

  7. #7
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Na Parowcowej jest serwis blacharsko-lakierniczy oraz serwis mechaniczny. W Siedlcach jest dodatkowo salon sprzedaży.

    http://www.blswyszomirski.pl/pl/samo...chaniczny.html

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Artur
    Auto
    HC5D 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    407

    Domyślnie

    Dobra, jestem na stronie Wyszomirskiego - gdzie tam jest kontakt do serwisu mechanicznego w WAW?

    żeby nie było - pytam serio. Jedyne co widzę to namiar na serwis blacharski, ponadto na ich stronie jest napisane:

    "Nasza firma posiada dwa punkty obsługi klienta w Polsce: w Warszawie Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy Honda oraz w Siedlcach Autoryzowany Salon i Serwis samochodów i motocykli Honda. "
    Zaznaczam - nie to że się czepiam, bo być może faktycznie czegoś nie wiem i np. pod szyldem "blacharki" robią po chichu też i mechanikę, albo ich strona www jest po prostu dupnie zrobiona.. Drążę temat, bo po padzie AW zrobiła się trochę wyrwa w WAW jeśli chodzi o dobry serwis ASO (do Ariesa mam spory kawałek..)



    Pzdr - Artur S.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Nic nie jest robione po cichu wszystko ma swoją autoryzację bez obaw. Jeśli chodzi o mechanikę są jednymi z lepszych autoryzowanych serwisów Hondy w Warszawie. Zwyczajnie stronka jest jaka jest bo to nie Honda Plaza gdzie mają parcie na witrynę i reklamę. Możesz spać spokojnie

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    A ja nie rozumiem....... jeśli Wyszomirski jest jednym z lepszych serwisów Hondy w Warszawie to dlaczego nie zrobią normalnie dodatkowo serwisu mechanicznego w Warszawie i wtedy by mogli zamieścić taką informację na stronie internetowej........ a tak funkcjonują jako serwis mechaniczny z Siedlec.... i jeszcze jedno są autoryzowanym serwisem mechanicznym ale w Siedlcach. Na logikę jeśli mam serwis mechaniczny w jednej lokalizacji w danym mieście to oczywiście mogę mieć też serwis ten sam w innym mieście ale np. jako Filia i to jest logiczne i wtedy na stronie można zamieścić taką informację.... a tak na oficjalnych stronach Hondy autoryzowane serwisy są wskazane i Wyszomirski oficjalnie ma serwis mechaniczny w Siedlcach i kropka.... a jeśli coś robią w innym mieście- innej lokalizacji to nie do końca jest to tak poprawne. To tak jak bym miał zgodę na prowadzenie autoryzowanego markowego sklepu w Siedlcach a dodatkowo bym sobie otworzył takiej samej marki sklep w innym mieście bez zgody marki. Jeszcze raz podkreślę na stronie Hondy nie ma informacji,że autoryzowany serwis mechaniczny Wyszomirski ma w Warszawie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •