Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: jakie zawieszenie do 4 gen ?

  1. #11
    Użytkownik Awatar Vex
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    FD7
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,313

    Domyślnie

    Juz remont silnika ?
    Tylko nie wsadz ciezkich felg, bo szkoda potencjalu

  2. #12
    Użytkownik Awatar sc0rpion
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Głogów/Poznań/UK
    Posty
    829

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy125
    idzie na renowację nadwozia tzn całkowite wybebeszenie , szlif do gołej blachy , usuwanie korozji , szpachlowanie , nowy lakier (kolor zostaje) (możliwe , że będzie tylko lakierowanie ale to blacharz oceni jak ją rozbierze czy potrzeba pełnej renowacji), wymiana listew , lamp (będzie jak z fabryki). a w nowym roku w kolejności: nowe fele (myślałem o oz f1 i pewnie na tym stanie) , zawiecha (na glebę z nią ) , fotele sparco (chociaż kuszące są mugeny pokazane na tym forumie i może jeszcze zmienię zdanie) i nowa kiera , przyciemnianie szyb (piec) , podświetlenie centralnej konsoli pod kolor wskażników (bursztyn) , szyby elektryczne , może jeszcze dołoże klimę. gdzieś w międzyczasie skracanie wydechu żeby tak niewystawał (kto zna auto wie o co chodzi). jeszcze będzie remont silnika ale to za jakieś 50 tyś km. no i pewnie z czasem jeszcze coś wymyślę...
    co ty vass za szrota koledze sprzedales :lol: :lol:
    a tak serio czy to konieczne czy tylko taki wybryk i po co remont silnika skoro to auto ponoc lata jak wsciekle :shock:

  3. #13
    Użytkownik Awatar Bayer
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa - Ursynów
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy125
    głównie chcę ją zglebić dla wyglądu bo ścigać się narazie nieplanuję , koła też zmienię ale chcę najpierw sprzedać twoje (moje) 14'' a tak przy okazji co to za firma tych felg bo się nigdzie niedoczytałem? mam już ustalony harmonogram prac. na zlocie jej niepoznasz
    A jakie masz felgi 14 do sprzedania ?

  4. #14
    Użytkownik Awatar przemir
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Fałtekowo
    Posty
    708

    Domyślnie

    scorpion nie boj czaczy ten cif byl lepszy od niejednego 6gen sprzedawanego niedawno :lol: Fanaberie wlasciciela ale nam powinno to nie przeszkadzac jego autko jego kasa a wg planow nie popsuje jak dokombinuje jakies detale do smaczku bedzie cacy

  5. #15
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    z tym remontem silnika to tez bym sie nie spieszył.. nawet jak zacznie brac olej za te x tys km to jezdzic ile sie da... to co raz złozył mały zółty czlowieczek bedzie zawsze lepsze niz rzezba polskich fachofcoow...

    felgi brałem z Aso z katalogu alustara... to sa bodajze WSK czy jakos tak...

  6. #16
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    jesli bedziesz regularnie zmienial olej i nie palowal na zimno to do remontu daaaaleka droga. pamietam, jak moj otworzylem po 213tkm przebiegu, to tylko dostal nowa uszczelke, bo poprzednia ze starosci sie ukruszyla i pocił sie pod głowicą. pierscienie, tuleje, tłoki - wsio jak nowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •