Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: jakie zawieszenie do 4 gen ?

  1. #1
    nowy125
    Gość

    Domyślnie jakie zawieszenie do 4 gen ?

    jak w temacie. poradźcie jakie zawieszenie kupić żeby opuścić z 40mm ale najlepiej jakby było regulowane (przód i tył , twardość i wysokość) i niekoniecznie najdroższe . wrzućcie jakieś foty / linki.

    dzienks

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    EK9
    Skąd
    Kielce
    Posty
    1,975

    Domyślnie

    KONI 8)

  3. #3
    Użytkownik Awatar badyl
    Dołączył
    Jul 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    WRX STI PPP
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    746

    Domyślnie

    kup dobra gazetke o tuningu i napewno cos znajdziesz,ponizej 1500pln chyba nie zejdziesz

  4. #4
    Użytkownik Awatar Bayer
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa - Ursynów
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowy125
    jak w temacie. poradźcie jakie zawieszenie kupić żeby opuścić z 40mm ale najlepiej jakby było regulowane (przód i tył , twardość i wysokość) i niekoniecznie najdroższe . wrzućcie jakieś foty / linki.
    Polecam amorki KONI SPORT, amorki super, ale maja jedna wade, nie maja regulacji bez sciagania zawiechy, to jest moim zdaniem spora wada dla mnie. Sprezynki mam Eibach (-30) i wydaje mi sie ze wieksze obnizanie nie ma sensu bo i tak juz ciezko sie jezdzi po naszych drogach. Na ogranicznikach (na 50 % ) zawadzam tłumikiem, chlapacze musialem sciagnac bo mi zawadzaly nawet na zakretach .
    Sprezynki wydaja mi sie lekko za miekie przednie, ale ogolnie smiga sie gites

  5. #5
    Użytkownik Awatar badyl
    Dołączył
    Jul 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    WRX STI PPP
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    746

    Domyślnie

    jak ja jezdziłem 4g to ona była taka niska ze nic nie robiłem(próg zaczynał sie na wysokosci kostki od nogi oczywiscie)a koła były oryginalne 14',ale było to spowodowane eksploatacja,wiec jak ty masz dobre sprezyny to bym tylko obnizył troszke bo jest ona wystarczjaco niska.a amorki jakies twardsze KONI beda oki.a i kół nawet 205/15 nie mogłem wsadzic bo obcierały o zakola tylne.

  6. #6
    Użytkownik Awatar Vassago
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    S2000, Accord, CBR
    Skąd
    Warszafka
    Posty
    933

    Domyślnie

    tradycyjnie z amorów polecam bilsteina b8, ale do 4g w katalogu nie ma. Zerkopol robi na zamowienie za ok 500 zł za sztukę. Rzeczyscie dobra alternatywą jest Koni sport, chyba zeby sciagnac ze stanow KYB AGX...
    Sprezyny max -30 najlepiej Eibacha... Twoje (moje) zelazko buja sie głównie przez wysoki profil opony. Juz sama przesiadka na 15 cali duzo zmieni...

  7. #7
    Użytkownik Awatar Nevada
    Dołączył
    Sep 2004
    Auto
    EP3
    Skąd
    3city
    Posty
    438

    Domyślnie

    albo amorki Tokico, też z USA wybór jest niezły, regulowane Illuminy jakieś 450$ set

  8. #8
    nowy125
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vassago
    tradycyjnie z amorów polecam bilsteina b8, ale do 4g w katalogu nie ma. Zerkopol robi na zamowienie za ok 500 zł za sztukę. Rzeczyscie dobra alternatywą jest Koni sport, chyba zeby sciagnac ze stanow KYB AGX...
    Sprezyny max -30 najlepiej Eibacha... Twoje (moje) zelazko buja sie głównie przez wysoki profil opony. Juz sama przesiadka na 15 cali duzo zmieni...
    głównie chcę ją zglebić dla wyglądu bo ścigać się narazie nieplanuję , koła też zmienię ale chcę najpierw sprzedać twoje (moje) 14'' a tak przy okazji co to za firma tych felg bo się nigdzie niedoczytałem? mam już ustalony harmonogram prac. na zlocie jej niepoznasz

  9. #9
    Użytkownik Awatar Nevada
    Dołączył
    Sep 2004
    Auto
    EP3
    Skąd
    3city
    Posty
    438

    Domyślnie

    napisz co chcesz zrobić- "na zlocie jej nie poznasz", przynajmniej dla mnie nie brzmi zachęcająco...

    jakiś Reiger tuning? te sprawy? :wink:

  10. #10
    nowy125
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nevada
    napisz co chcesz zrobić- "na zlocie jej nie poznasz", przynajmniej dla mnie nie brzmi zachęcająco...

    jakiś Reiger tuning? te sprawy? :wink:
    żadnych ekstremalnych tuningów. w grudniu idzie na renowację nadwozia tzn całkowite wybebeszenie , szlif do gołej blachy , usuwanie korozji , szpachlowanie , nowy lakier (kolor zostaje) (możliwe , że będzie tylko lakierowanie ale to blacharz oceni jak ją rozbierze czy potrzeba pełnej renowacji), wymiana listew , lamp (będzie jak z fabryki). a w nowym roku w kolejności: nowe fele (myślałem o oz f1 i pewnie na tym stanie) , zawiecha (na glebę z nią ) , fotele sparco (chociaż kuszące są mugeny pokazane na tym forumie i może jeszcze zmienię zdanie) i nowa kiera , przyciemnianie szyb (piec) , podświetlenie centralnej konsoli pod kolor wskażników (bursztyn) , szyby elektryczne , może jeszcze dołoże klimę. gdzieś w międzyczasie skracanie wydechu żeby tak niewystawał (kto zna auto wie o co chodzi). jeszcze będzie remont silnika ale to za jakieś 50 tyś km. no i pewnie z czasem jeszcze coś wymyślę...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •