Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tapicerka fotel kierowcy

  1. #1
    Użytkownik Awatar Marcin_
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Marcin
    Auto
    FK2 1.8
    Skąd
    PZ
    Posty
    93

    Domyślnie Tapicerka fotel kierowcy

    Cześć,

    Jak wygląda u Was tapicerka fotela kierowcy po przejechaniu 70 -100 tys. U mnie jak szmata, ostatnio zauważyłem mocne przetarcie, niedługo wyjdzie dziura.
    Dbam o porządek, nie jeżdżę w brudnych ciuchach i ważę niecałe 65kg, a mimo to fotel wygląda gorzej jak w służbowej skodzie z przebiegiem grubo ponad 250kkm.

    Jak myślicie, próbować to reklamować? Gwarancja już dawno zakończona, ale auto ciągle serwisowane w ASO.

  2. #2
    Użytkownik Awatar Thomas207
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    278

    Domyślnie

    Niestety taka jakość tego materiału.

    Ja po 45 tys mam wytarty boczek od łokcia i podłokietnik centralny. Fotel póki co się trzyma. Ale niestety jeśli chodzi o materiały to się zawiodłem trochę, bo tez raczej pedantycznie dbam o auto.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Marcin_
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Marcin
    Auto
    FK2 1.8
    Skąd
    PZ
    Posty
    93

    Domyślnie

    Pedantycznie czy nie, ale 78 tys i dziura w fotelu to jakiś żart...

  4. #4
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    ja jestem spory chłop i tapicerka ma się dobrze (54 tyś przejechane) - nie ma nawet wytartego boczka od wsiadania/wysiadania. Inna sprawa z fotelem kierowcy, który chyba coś w środku stracił pod plecami i coś tam w nim puka/przesuwa się przy ostrych manewrach ))

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Auto
    Civic MY13' 2.2
    Posty
    40

    Domyślnie

    Odgrzewam trochę kotleta Ale u mnie przy ok 90kkm fotel zaczal wygladac...slabo ,aktualnie 130kkm I zaczyna robic sue dziura,a nie jezdze w roboczych ciuchach,itd. Kierownica jeszcze gorzej. Spoglądając na fotel czy kierownicę pomyslalbym,że auto ma najechane z 350tys lekko.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    9

    Domyślnie

    u mnie 37tyś, fotel kierowcy cały , boczek lekko wytarty - zatracił fakturę, ale fotel trzeszczy jak stara kanapa. Doszedłem o co chodzi: pianka naciąga się na metalowej ramie fotela i ocierając o nią wydaje odgłosy trzeszcenia - podłożyem dodatkowy materiał między piankę a ramę fotela i teraz nastała cisza ufff

  7. #7
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam12 Zobacz posta
    u mnie 37tyś, fotel kierowcy cały , boczek lekko wytarty - zatracił fakturę, ale fotel trzeszczy jak stara kanapa. Doszedłem o co chodzi: pianka naciąga się na metalowej ramie fotela i ocierając o nią wydaje odgłosy trzeszcenia - podłożyem dodatkowy materiał między piankę a ramę fotela i teraz nastała cisza ufff
    To ja mam szczescie - 58k i fotela nie wytarlem - jedynie troche podlokietnik


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #8
    Użytkownik Awatar Szabla.
    Dołączył
    Jul 2015
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic FK2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    99

    Domyślnie

    U mnie jest 38k i tapicerka wygląda wręcz idealnie na fotelach, boczkach drzwi czy podłokietniku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •