Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Jaki optymalny dolot do K20Z4 Civic typeR Fn2 - po raz kolejny

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafix Zobacz posta
    Nie trzeba mieć hondaty flashpro aby stroić fn2.
    Są tańsze opcje.
    jakie są to opcje? Bo z tego co wiem, trzeba mieć hondatę

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    70

    Domyślnie

    Panowie cos tu bajek powstaje.
    Kiedyś bawilem się k24a3 bylo okolo220km po strojeniu na ori dolocie z wkładka Piper cross czy jakoś tak.
    Pojechalem na hamownie i robilem testy długości do lotu i średnic.
    I mowicie ze CAI najlepiej ?
    Lepiej wyszedł odpowiedniej długości short o kilka KM i kilka Nm rzędy 5-8 . i poprawił w okolicach od 2 tysięcy do chyba 3 tysi Nm
    Od CAi lepiej wyszedł mi ori dolot.
    Takze według mnie naleiej short .
    Długość do grana na hamowni i doprowadzenie zimnego z nadkola oraz odbudowanie filtra od cieplego

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Tylko,że ufo a accord type-S to trochę różne bajki. Dolot w Accordzie jest blisko nadkola i tam sobie może i zasysa chłodniejsze powietrze ( nie wspomnę już o nie porównywalnie większej komorze silnika)
    Natomiast short ram w FN2 to poroniony pomysł ( no chyba,że tylko dla dźwięku) nie ma skąd zassać chłodnego powietrza,po za tym wałkowane to było wiele razy,że CAI w FN2 sprawdza się najlepiej po prostu ,nie ma się nad czym doktoryzować.
    Ja w swoim dolotów nie bedę stosował (nie chce mi sie,szkoda mi hajsu) jedyne co zrobię to wleci wkładka K&N, wytnę przegródki w puszce i koniec w tym temacie.

    Po za tym o jakich my przyrostach rozmawiamy? śmieszne parę KM i walory akustyczne.
    Zabawa w moce N/A to koszta. Bez grubszych modów dokupowanie Hondaty ma sens? może i ma.. ja jednak wystroję serię na seryjnym kompie wg. tego co się będzie dało, wyłączę 2gą sondę i wystarczy jak dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez Lucas.FK2 ; 08-05-20 o 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •