Cześć koledzy.

Miałem przerwę od Hond i nie mogę się zalogować na starym koncie, więc piszę z nowego.

Stoję przed wyborem dolotu do CTRa 2007r więc FN2 K20Z4. Celem jest wydobycie symfonii VTECa przy mile widzianym drobnym przyroście, a już na pewno bez zbędnych strat... Nie będę nic modził poza tym, chyba że jakieś super budżetowe mody pojawiły się na rynku do FN2.

Przeczytałem kilkanaście tematów, które udało mi się znaleźć w szukajce i jak to często bywa... wiem mniej niż przedtem
Problem w tym, że większość wątków na ten temat jest sprzed 8-10lat i chyba od tego czasu świadomość się nieco zmieniła, poza tym większość linków do wykresów i gratów jest już martwa... Pewnie ktoś robił porównania, testy itp.... W związku z tym chciałem zapytać jak to w końcu jest z tymi dolotami?
Znalazłem kilka opinii:
- do FN2 tylko CAI, bo SRI ma tam za gorąco;
- najlepsze przyrosty daje SRI, tyle że osłabia pogarsza przebieg krzywych;
- super rewolucyjny przyrost daje Pipercross (tylko, że znalazłem tylko coś w stylu SRI, tyle że z osłoną http://www.pipercross.net/pipercross...24037915.htm);
- jedyny dolot do FN2 który nie powoduje strat to GruppeM bądź HKS RSK (obydwa za kilka tyś zł...);

jednym słowem: zgłupiałem

możecie usystematyzować opierając się na kilku latach doświadczeń z FN2.