Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Stabilizatory VI gen

  1. #1
    Użytkownik Awatar Hunted
    Dołączył
    Jul 2014
    Imię
    Damian
    Auto
    HONDA
    Posty
    1,506

    Domyślnie Stabilizatory VI gen

    Kilka pytan odnosnie stabów w VI gen dokładnie EJ9

    Na przodzie obecnie mam 22mm a na tył dołożyłem 15mm z EK4, apetyt rośnie i chciałbym 26 przód a tył 22 ITR.

    Co potrzebuje by założyc staba z EK4 26mm na przodzie? Te uszy mocujace musza byc tez z kompletem ek4 czy rozni sie tylko guma a wymiary uszu mocujacych w 22mm i 26mm stabie sa takie same? Wachacze przednie są takie same w ek4 i ej9 przed liftowym?
    Łączniki podejdą te same z 22mm do 26mm?

    Jeśli chodzi o tył i 22mm z ITR, mam już ASR co jeszcze potrzebuje oprocz staba z Integry, jakie łączniki i jakie uszy mocujace?

    Wejdzie tyl z ITR przy seryjnym wydechu?

  2. #2
    Użytkownik Awatar robivitez
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Robert
    Auto
    K20&K24
    Skąd
    Garaz
    Posty
    780

    Domyślnie

    Z przodu zmieniasz tylko gumy na 26 mm, jak juz masz 22mm staba. A własciwie stare 22mm gumy z przodu, mozesz uzyc z tyłu (jak sa oczywiscie w dobrym stanie), i do tego uszy mocujace, ktore sa normalnie przednie, bo rozstaw otworow w ASR jest własnie taki, ze przednie pasuja.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Hunted
    Dołączył
    Jul 2014
    Imię
    Damian
    Auto
    HONDA
    Posty
    1,506

    Domyślnie

    Dzieki o taka odpowiedz mi chodzilo, a powiedz mi jeszcze co z lacznikami. Laczniki przod ida te same? A tyl laczniki tez te same z ek4?

  4. #4
    Użytkownik Awatar robivitez
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Robert
    Auto
    K20&K24
    Skąd
    Garaz
    Posty
    780

    Domyślnie

    Tak, przod taki sam, z tyłu łaczniki tez od EK4, ale takie z długim gwintem (podobno firma CTR takie ma?) i takie tulejki:



    http://www.ebay.com/itm/ASR-SWAY-BAR...-/141751668438

  5. #5
    Użytkownik Awatar Kamil_Taki
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kamil
    Auto
    EJ6 B18 + CG2 J30
    Skąd
    Jasło
    Posty
    360

    Domyślnie

    Odświeże temat gdyż akurat potrzebuje odpowiedz na to pytanie.

    Stabilizator od ITR zamontowany w 5 generacji podejdzie p&p do Civic 6 generacji? Chyba że tam są inne łączniki?
    Ostatnio edytowane przez Kamil_Taki ; 06-07-17 o 07:50

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Karol
    Auto
    EJ2 '95
    Skąd
    Białystok
    Posty
    51

    Domyślnie

    ja też odświeżę bo pytanie w tej kwestii , stab tył z mb6 pasuje do v gena tylko po zmianie łączników czy może coś jeszcze trzeba zmienia

  7. #7
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    Z mb6 to chyba tak srednio, na jakich obejmach chcesz to montowac, tych z vgen czy z angielki montowanych do podluznic? Na tych z jajka oczka staba pojda za daleko do przodu auta a na tych drugich trzeba robic otwory w podluznicach i przerabiac wydech

  8. #8
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Jak kupisz/ masz ASR to stab z vti angola podejdzie. Musisz wyrzezbic nowe obejmy, idzie to zrobic za pomocą młotka i imadła.
    Wersja budzet to dopasować gumy z przedniego staba do ASR, przednie mocowania pasują rozstawem do asr,(mam tak u siebie stab 17mm z angielki)
    jesli chodzi o samo dobranie łacznikow do wahaczy to problemu nie ma, bierzesz łaczniki te, które sa ze stabem, stab z angola mial dwie wersje łączników, ale jedna i druga do wahacza poprzecznego powinienes przykrecic.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Karol
    Auto
    EJ2 '95
    Skąd
    Białystok
    Posty
    51

    Domyślnie

    dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •