Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Mocowanie lewarka we wnęce bagażnika

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Artur
    Auto
    HC5D 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    407

    Question Mocowanie lewarka we wnęce bagażnika

    Panowie,
    jakiś czas temu kupiłem w ASO oryginalny komplet koła dojazdowego (koło/lewarek/klucz). O ile montaż samego koła był trywialny dzięki opisowi w którymś z wątków niniejszego forum, o tyle nie ma ani słowa o..lewarku. W bagażniku po lewej stronie jest zamykana klapką wnęka, w której są jakieś blachy. Jak się domyślam, to właśnie tam w jakiś sposób powinien być wciśnięty lewarek, ale za hu** nie mogę sobie dać z tym rady: albo nie można go tam w ogóle umiejscowić, a jak już się uda, to ma na tyle luzu, że hałasuje podczas jazdy na nierównościach. Macie może jakąś fotkę albo schemat jak zamocować lewarek w tej wnęce? W necie nic nie znalazłem... Chodzi o szczawia sport z 2016.
    Pzdr - Artur S.

    p.s. ASO za montaż kupionego u nich za blisko 1200PLN zestawu koła zapasowego, liczy sobie AFAIR koło 120PLN! Oczywiście podziękowałem, ale póki co lewarek wożę "luzem" w bagażniku

  2. #2
    Użytkownik Awatar ZIBI65
    Dołączył
    Dec 2013
    Auto
    Civic sport
    Skąd
    Ruda ślaska
    Posty
    8

    Domyślnie Mocowanie lewarka we wnęce bagażnika

    Cytat Zamieszczone przez Artur S. Zobacz posta
    Panowie,
    jakiś czas temu kupiłem w ASO oryginalny komplet koła dojazdowego (koło/lewarek/klucz). O ile montaż samego koła był trywialny dzięki opisowi w którymś z wątków niniejszego forum, o tyle nie ma ani słowa o..lewarku. W bagażniku po lewej stronie jest zamykana klapką wnęka, w której są jakieś blachy. Jak się domyślam, to właśnie tam w jakiś sposób powinien być wciśnięty lewarek, ale za hu** nie mogę sobie dać z tym rady: albo nie można go tam w ogóle umiejscowić, a jak już się uda, to ma na tyle luzu, że hałasuje podczas jazdy na nierównościach. Macie może jakąś fotkę albo schemat jak zamocować lewarek w tej wnęce? W necie nic nie znalazłem... Chodzi o szczawia sport z 2016.
    Pzdr - Artur S.

    p.s. ASO za montaż kupionego u nich za blisko 1200PLN zestawu koła zapasowego, liczy sobie AFAIR koło 120PLN! Oczywiście podziękowałem, ale póki co lewarek wożę "luzem" w bagażniku
    Witam u mnie w Hani 2012 sport ten lewarek po włożeniu do tej wnęki trzeba rozkręcić lewarek tak żeby o te blachy się rozparł i gotowe.
    Mam nadzieje ze pomogłem.Pozdrawiam.

  3. #3
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Dokładnie, tak samo jak w VIII gen. wkładasz między "blachy" uchwytem do zamocowania pokrętła do góry i rozkręcasz do momentu rozparcia.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Artur
    Auto
    HC5D 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    407

    Domyślnie

    Tak też robiłem, ale jakoś mi z tym "rozpieraniem" nie za bardzo pasowało.... Skoro jednak jak piszecie ma tak być, to pokombinuję jeszcze raz.

    Dzięki za pomoc i pzdr - Artur S.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •