Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Długo kręci po zmianie ssącego.

  1. #21
    użytkownik Awatar piroman
    Dołączył
    Jun 2007
    Imię
    アレ
    Auto
    DC2
    Skąd
    Mielec
    Posty
    2,013

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 19HANYS87 Zobacz posta
    tak wygląda rozrząd ,czy nie jest przestawiony? http://www.fotosik.pl/zdjecie/d3f0008087af63bf
    mamy sobie wywróżyć?

    może zacznij od sprawdzenia czy nie pomyliłeś kostek w wiązce przy podłączaniu do nowego ssaka a nie jakieś kontrole prądu rozrusznika...

  2. #22
    Użytkownik Awatar 19HANYS87
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Radek
    Auto
    Honda Civic 6/EJ9
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    64

    Domyślnie

    przed zmianą ssacego podpisalem kostki i podłączyłem tak jak było wczesniej,takze znikome szanse zeby pomylic (podobne do siebie to chyba tylko map sensor i tps) ,ale podlaczenie ich na odwrót dawało by raczej bardzo znaczące i zauważalne zmiany tj,szarpanie,nierówna praca byc moze zupełnie bym nie odpalił,chyba ze zrobie test i celowo je podlacze odwrotnie,tylko na jakie skutki moge narazic swoją hanke?zebym jeszcze bardziej nie pogorszył tego co jest.Zastanawiam się czy moze wina lecec w dolocie,mam parówę,byc moze daje ona za duzo powietrza i ssacy nie potrafi dobrac odpowiedniej dawki,zamiast parówy moze moglbym wrzucic short ram?

  3. #23
    Użytkownik Awatar 19HANYS87
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Radek
    Auto
    Honda Civic 6/EJ9
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    64

    Domyślnie

    Witam,po przerwie,a więc po długiej walce z przyczyną opisywaną w pierwszym poście (tzn.o długim kręceniu po nocy lub dłuższym postoju) ,udało się rozwiązać problem,chciałem już oddać auto do mechanika,ale postanowiłem ostatni raz spróbować naprawić i w piątek pojechałem na szrot kupiłem regulator ciśnienia paliwa za 10zł ( co prawda z d15 ,ponieważ nie było zadnego d16,ale wygladają identycznie) podmieniłem odczekałem całą noc ,a tu rano odpalił od strzała,obserwowałem przez kolejne dni i pali już normalnie od strzała ,tak jak na początku :-),póki co po wymianie regulatora jest super,jeśli coś sie pozmienia dam znać. Pozdrawiam i zamykam temat,dziękuje wszystkim którzy pomagali przy problemie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •