Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: RegFast OMVL na AC W02

  1. #1
    Użytkownik Awatar miazgus46
    Dołączył
    May 2014
    Auto
    Honda Civic 1.4 iS
    Skąd
    Brodnica
    Posty
    71

    Domyślnie RegFast OMVL na AC W02

    Witam! Otoz mam problem ze zbyt nisko opadajacymi obrotami przy wysprzeglaniu( zawsze gdy hamuje silnikiem podczas opadania obrotow gdy wcisne sprzeglo obroty spadna do 500 czasami zera po czy wracaja do 800/900) oraz poszarpywaniem przy delikatnym operowaniu gazu. Po ostatniej wizycie u gazownika auto odzylo ale to jeszcze nie to. Gazownik obstawia wadliwa listwe gazu( silnik przygasa przy przelaczeniu na gaz na zimnym, szarpie silnikiem na loozie i poszarpuje przy wciskaniu gazu). Czytam rozne fora wiekszosc użytkowników civic vi na listwach OMVL ma problemy podobne do moich. Mysle zmienic ja na AC W02. Podobno jest bardziej precyzyjna, cenowo spoko. Robil ktos taka podmiane? Posiada ktos AC W02?

  2. #2
    Użytkownik Awatar Michał102
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Michał
    Auto
    EJ9 na gaz
    Skąd
    Będzin
    Posty
    11,422

    Domyślnie

    Załóż pojedyńcze Barracudy na krótkich wężykach i wszystkie problemy znikną.

  3. #3
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    dokładnie olej listwe i załóż wtryski na wężykach

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    224

    Domyślnie

    Pierwsze primo to jaką masz elektronikę od gazu, jeśli STAGA to baracuda jest marnym wyborem z racji braku algorytmów pod te wtryskiwacze


    Drugie primo wtryskiwacze AC tez można montować pojedyńczo

  5. #5
    Użytkownik Awatar Michał102
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Michał
    Auto
    EJ9 na gaz
    Skąd
    Będzin
    Posty
    11,422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez snafu Zobacz posta
    jeśli STAGA to baracuda jest marnym wyborem z racji braku algorytmów pod te wtryskiwacze
    Ustawia na hany zielone i nie ma żadnego problemu.

    Fachowcem nie jestem i nie potrafię się zagłębić w techniczne szczegóły, ale u mnie tak jest ustawione i nie ma żadnych problemów. Instalacja była strojona na sondzie AFR i stroiciel też żadnych uwag nie miał. Auto pracuje identycznie jak na benzynie.

    Także jak możesz, to objaśnij dlaczego baraki nie mogą współgrać ze STAGiem
    Ostatnio edytowane przez Michał102 ; 22-03-17 o 12:49

  6. #6
    Użytkownik Awatar miazgus46
    Dołączył
    May 2014
    Auto
    Honda Civic 1.4 iS
    Skąd
    Brodnica
    Posty
    71

    Domyślnie

    Mam Stag 4. Czyli AC W02 da rade? Czytam o OMVL w Hondach masa ludzi narzeka... Przynajmniej d14 a3.

  7. #7
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    przedewszystkim jaki masz przebieg na lpg, czy regularnie zmieniasz filtry, może sie wtryski sklejają.. zastanawiałes może nad pojedyńczymi hanami ? aha czy na benzynie wysępują takie same objawy ?? pytam bo ja mam podobnie na benzynie ( lpg nie mam ), a podstawa sprawnej instalcji LPG jest sprawna instalacja benzynowa

  8. #8
    Użytkownik Awatar miazgus46
    Dołączył
    May 2014
    Auto
    Honda Civic 1.4 iS
    Skąd
    Brodnica
    Posty
    71

    Domyślnie

    Na benzynie po czyszczeniu przepustnicy i krokowca auto zachowuje sie normalnie. Gaz poszarpuje. Myslalem ze moze to prsewody ale watpie. Chociaz po ostatniej regulacji auto zachowuje sie nawet. Daruje teraz wymiane listwy. Zajmę sie tyk w urlop i bedzie to AC W02. Hany troche aie boje bo potrafia sie trafic wadliwe i to w ostatnim czasie nawet czesto. Gazownik polecal kedynie Hany zlote pojedyncze. Tych na reklamacje nikt mu nie oddaje xd

  9. #9
    Użytkownik Awatar karwal128
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Bartek
    Auto
    Civic MC2 B18C4
    Skąd
    toner-hurt.pl
    Posty
    1,500

    Domyślnie

    kup barakudy 110ki. Kiedy wymieniane filtry ciekły i gazowy ?.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    baracuda i po problemie tez miale kiedys jakies szarapania cuda niewidy wtryski na zlom baracuda za 300pare zl i reduktor staga i zapomnialem od pol roku ze mam gaz pod maska dziala bez zarzutu po pierwszym ustawieniu i to na sterowniku stag 200 w ustawieniach nie bylo opcji baracudy ale jest u mnie wtryski 2 ohm baracudy maja 1,9 plus jakis minimalny opor na kablach i jest spoko 10 tys na tym zrobione bez dotkniecia palcem az do chwili swapa tak to bym tego pewnie nie dotykal wogole

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •