Honda PLAZA
Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637
Pokaż wyniki od 361 do 366 z 366

Wątek: HydePark zlotowy.

Moderator Junior Awatar Nowik86
    Imię
    Michał
    Auto
    R

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bemo Zobacz posta
    W przyszłym roku może wy zorganizujecie zlot? Chętnie bym przyjechał

Po raz kolejny odnosisz nie do tego, co potrzeba - czemu nie masz nic do powiedzenia na temat podmienionego regulaminu?Chętnie bym posłuchał jakie masz o tym zdanie.

Cytat Zamieszczone przez RaYmaNek Zobacz posta
    Oplacam czlonka juz chyba od 3 lat o ile pamietm. W tym okresie bylem raz na zlocie i teraz tez mialem byc i startowac. Wyszlo jak wyszlo i jakos nie robie problemow z tego powodu mimo ze troche sie zawiodlem. Juz miesiac minal , zlosc przeszla jako taka i jakos mam ochote jechac za rok i probowac swoich sil znowu. Licze ze za rok nie bedzie takiej sytuacji

Aha, czyli rozumiem, że lubisz być dymany w tyłek i przyzwalasz na to, aby pod Twoim nosem bezczelnie podmieniono Ci regulamin i kazano w to uwierzyć?

Przyjaciel CKP Awatar marwol
    Imię
    Marcin
    Auto
    MASTABLASTA

Domyślnie

W związku z zaistniałą sytuacją w dupie mam opłacanie kolejnej składki

Moderator Awatar Bemo
    Auto
    woooolne....

Domyślnie

[QUOTE=Nowik86;2845665]Po raz kolejny odnosisz nie do tego, co potrzeba - czemu nie masz nic do powiedzenia na temat podmienionego regulaminu?Chętnie bym posłuchał jakie masz o tym zdanie.

Dlaczego niby nie potrzeba,zadałem proste pytanie,dlaczego nie jesteś chętny? Boisz się że coś Ci nie wyjdzie i wszyscy Cię będą mieszać z błotem? Nic nie wiem na temat podmiany regulaminu i mało mnie to obchodzi bo na zlocie bawiłem się wyśmienicie.
    Może niedługo coś dodam..

Stowarzyszenie CKP Awatar pablo_020
    Imię
    Paweł
    Auto
    Accord CL7 - 2004

Domyślnie

mało mnie to obchodzi bo na zlocie bawiłem się wyśmienicie.
    Zaraz napiszą, że lubisz być dymany....
    Ja również sie bawiłem *****iście i tez mam w dupie podmianę regulaminu. Za rok jadę i również jeżeli będzie to możliwe to włączę się w organizację /pomoc tego zlotu nawet dla garstki osób.
    Jak ktoś chce zwrot swoich 20 zł to zapraszam na PW.
    Ostatnio edytowane przez pablo_020 ; 09-08-17 o 15:39

Moderator Junior Awatar Nowik86
    Imię
    Michał
    Auto
    R

Domyślnie

Dlaczego niby nie potrzeba,zadałem proste pytanie,dlaczego nie jesteś chętny? Boisz się że coś Ci nie wyjdzie i wszyscy Cię będą mieszać z błotem?
    Po pierwsze: Przeczytaj sobie kilka moich postów wcześniej - napisałem,że decyzja była słuszna na temat przesunięcia lotniska - i dalej podtrzymuję swoje zdanie.

Po drugie: To nie jest kwestia "Coś Ci nie wyszło i ludzie mieszają Cię z błotem" tylko jawnego OSZUSTWA czyli podmiany regulaminu. Kumasz? Mało tego, nikt nie ma jaj aby się do tego przyznać!

Po trzecie: Odpowiadając na Twoje pytanie - Nie biorę się za organizację tak dużej imprezy, jaką jest zlot, bo się na tym nie znam. Ale jeśli cokolwiek innego organizuję, to przy tym nie oszukuję, tylko biorę na klatę wszystkie możliwe konsekwencje i nie udaję głupiego jeśli coś nie wyszło i nie odwracam kota ogonem! Niestety, nie wszyscy tak uważają.

Nic nie wiem na temat podmiany regulaminu i mało mnie to obchodzi bo na zlocie bawiłem się wyśmienicie.
    Cytat Zamieszczone przez pablo_020 Zobacz posta
    Ja również sie bawiłem *****iście i tez mam w dupie podmianę regulaminu.

Brak sił na walkę z wiatrakami.
    Ostatnio edytowane przez Nowik86 ; 09-08-17 o 17:27

Użytkownik Awatar Saiti
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Scirocco R

Domyślnie

coś Ci nie wyjdzie
    Np podmiana regulaminu

Uprawnienia umieszczania postów