Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: demontaż deski CIVIC VI ej6 ej9 rysunki instrukcja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie demontaż deski CIVIC VI ej6 ej9 rysunki instrukcja

    Witam jako że miałem w 5 gen obcykane i deskę demontowałem w 30 min to w 6 genie nw co jeszcze trzyma , ma ktoś jakąś instrukcje albo coś innego , nie chce nic połamać a stanąłem w martwym punkcie deska się rusza ale nie wyjdzie

  2. #2
    Użytkownik Awatar Bredziu
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Brandon
    Auto
    ej6 d16y3
    Skąd
    Więcbork/BDG
    Posty
    329

    Domyślnie

    Ja ostatnio to przerabiałem napisz co odkreciles to pomogę

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie

    dzięki za odp ściągnąłem deskę i już wymieniłem na nową

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    223

    Domyślnie

    dołączam się do tematu. Chcę wyjąć deskę w ek3, ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać (nigdy takich rzeczy nie robiłem). Nie powinno być szczególnie trudno, bo 80-90% wnętrza mam wyjęte. Szukałem jakiś tutoriali na yt, ale niestety nie ma nic szczególnie konkretnego. Zasadnicze pytanie. Czy konieczne jest wyjęcie kierownicy do tej operacji? Po za tym będę wdzięczny za wskazówki

  5. #5
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t6p Zobacz posta
    dołączam się do tematu. Chcę wyjąć deskę w ek3, ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać (nigdy takich rzeczy nie robiłem). Nie powinno być szczególnie trudno, bo 80-90% wnętrza mam wyjęte. Szukałem jakiś tutoriali na yt, ale niestety nie ma nic szczególnie konkretnego. Zasadnicze pytanie. Czy konieczne jest wyjęcie kierownicy do tej operacji? Po za tym będę wdzięczny za wskazówki
    Odkręcenie nakrętki trzymającej kierownicę i śrub od poduszki powietrznej to "chwila" przy demontażu całej deski w VI hb/sedan więc według mnie nie ma się za bardzo nad czym zastanawiać. Demontować nie musisz, ale po demontażu będzie znacznie wygodniej dobierać się do reszty.
    I akumulator sobie odłącz przed rozłączaniem poduszki, bo protetyka dentystyczna sporo kosztuje.

  6. #6
    Użytkownik Awatar radzio73
    Dołączył
    Feb 2018
    Imię
    Radek
    Auto
    EJ6 - d15z8
    Skąd
    Włocławek
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t6p Zobacz posta
    dołączam się do tematu. Chcę wyjąć deskę w ek3, ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać (nigdy takich rzeczy nie robiłem). Nie powinno być szczególnie trudno, bo 80-90% wnętrza mam wyjęte. Szukałem jakiś tutoriali na yt, ale niestety nie ma nic szczególnie konkretnego. Zasadnicze pytanie. Czy konieczne jest wyjęcie kierownicy do tej operacji? Po za tym będę wdzięczny za wskazówki
    ja nie demontowałem, odkręciłem tylko obejmę i opuściłem kolumnę kierownicy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •