Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: B wysoka głośność wydechu - ek4 mocniej zdłubane

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie B wysoka głośność wydechu - ek4 mocniej zdłubane

    Witajcie, jak mogę uciszyć wydech bez utraty znacznej ilości koni? W silniku siedzą wałki b18c6, wtryski h22, dolot liczony fujita, wydech na dwóch m tec przelot pełen + 4-1 ebay i pompa paliwa h22. Help przyjaciele

  2. #2
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Daj jeszcze jeden środkowy, przelotowy oraz końcowy komorowy oem look. Zdławić ZNACZĄCO nie powinno.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie

    Dzwoniłem do m tech-a i powiedział ze komorowy będzie brzeczał a kolejny środkowy nie wie czy zmniejszy znacząco głośność. To namieszal..

  4. #4
    Użytkownik Awatar FaziRBK
    Dołączył
    Sep 2008
    Auto
    Ej9-H22, EG4, EC9
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    1,281

    Domyślnie

    Pytanie zasadnicze jaki wielki masz środkowy tłumik?
    Ja mam u siebie wydech od Yonaka motorsport w pomodzonym h22 i każdy kto wsiada jest zdziwiony, że może być tak cicho - a całość to przelot Dopiero przy wyższych obrotach go fajnie słychać a i tak mimo wszystko nie zagłusza dźwięku silnika.
    Z tym, że u mnie środkowy tłumik jest bardzo duży i tutaj leży szkopuł bo końcowy jest standardowy wielkością oem looków.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie

    srodkowy tlumik ma ok 45-50 cm m tech. Firma dobra, ludzie chwalą ale to mimo wszystko jest przelot. Od 3,5tys do 5 tys jest v tec dziura i buczy samochód niemiłosiernie. Chce się tego pozbyć a też chcialbym sie pozbyć przy zejsciu z obr charakterystycznego "furczenia" z wydechu. Paskudnie to brzmi :P Koncowy mam dużą puche oem look na przelocie 2.25.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie

    A jak wydobyć z tego silnika dźwięk bardziej podobny do "ryku/jadu" integry b18c6? Jest sposób żeby się zbliżyć chociaż do takiego efektu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •