Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przeróbka Kosnoli ej6 z 1 din na 2 din ktoś coś

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie Przeróbka Kosnoli ej6 z 1 din na 2 din ktoś coś

    Witam pytania kieruję do osób które przerabiały kiedykolwiek konsole w 6 gen , bd zakładał radio 2 din z nawigacją itd , ma ktoś jakieś pomysły jak to fajnie przerobic konsole 1 din na 2 din , na konsole orginalną 2 din mnie nie stać sugestie pomysły i fotki mile widziane

  2. #2
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Przecież tam nie ma miejsca, żeby upchnąć taką nawigację, jaką chcesz. Jeśli już to cięcie plastiku, wywalenie zegarka oraz kratek nawiewu i dorobienie ramki pod rozmiar nawigacji w drukarce 3D. Chociaż jakby się chciało zrobić to zgodnie ze sztuką, by było ładnie i równo to cóż...nie da się. Jakby ciąć równo z kratkami to zostało by pół zegarka i szczelina z lewej strony pod awaryjnymi, chyba, że te przyciski też chciałbyś gdzieś przenieść. Ogólnie wyjdzie sporo druciarstwa.

  3. #3
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    Spora rzezba zeby to upchac, chyba najszybciej byloby wykorzystac sterowanie nawiewow i konsole z preludy

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie

    Takie coś bd robi


  5. #5
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Czyli tak, jak pisałem z tym, że szpary będą w roli nawiewów. Trochę roboty będzie, ale da rade zrobić i nawet będzie wyglądać. A konsola z Preludy ma takie same rozmiary jak z Civica?

  6. #6
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    Napewno jest inna, no i nie ma nawiewow. Mozna za to zapozyczyc suwaki ktore sa polowe mniejsze niz te z VI gena i kieszen 2din

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    EM2 K24
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    678

    Domyślnie

    pomysł znalazłem dobry , mam 2 konsole to mogę się bawić a i tak zawsze zamykam te środkowe kratki nawiewów , przydała by się deska z civic 6 hb tam kratka jest na podszybiu , jak mi to bd przeszkadzać to kupię kiedyś całą deskę i bd miał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •