Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Montaż soczewki w lampy hondy civic gen 5 prosił bym o pomoc

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Imię
    Alex
    Auto
    Honda civic v 2hg
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    33

    Domyślnie Montaż soczewki w lampy hondy civic gen 5 prosił bym o pomoc

    Witam

    Przyszedł czas na modyfikacje wizualne mojej hani gen 5 jajko, posiadam ori lampy ale chciał bym zamontować w ori lampy soczewke tak by byly postojówki żeby to przeglądy przechodziło bez problemu oraz podczas kontroli nie było problemów.

    Chciał bym by wypowiedziały się osoby które to robiły i co dokładnie będę potrzebował do tego modu jakieś konkretne elementy czy dedyki?

    Zdjęcie przedstawiające mnie interesujacego efektu.
    Ostatnio edytowane przez Fabri ; 09-01-17 o 13:09

  2. #2
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Problem zawsze będzie (homologacja, znaczki sraczki itd.). Hidretrofit ma w ofercie dodatki, które mogą usprawnić przeglądy i kontrole policji (samopoziomowanie, oznakowanie ksenonu, nalepka homologacyjna). Tak jak tego 1 bym nie instalował, tak to 2 są to groszowe sprawy, a zawsze mogą sprawić, że się odczepią. Grzebiesz w seryjnych lampach, a więc tracisz homologacje co to byś z nimi nie zrobił, czy to pomalował wkład, zamontował soczewkę itd. auto nie powinno być dopuszczone do ruchu, może się trafi upierdliwiec, a równie dobrze możesz jeździć setki kilometrów bez problemu. Ja mam HID od roku i tylko przy przeglądzie miałem RAZ problem, ale trafiłem na typka który nie daje przeglądu za byle gówno (chyba ma ambicje by wstąpić do PZM), policja ani razu nie zwróciła na światła uwagi a już trochę kontroli miałem.
    Potrzebujesz:
    -soczewki
    -osłony soczewek
    -coś do cięcia (mini szlifierka)
    -klej na ciepło, bądź stelaż mocujący soczewkę
    -no i oczywiście ksenony
    ...to tyle jeśli chcesz zrobić HID na H1, H4, H7 itd.

    Jeśli chcesz mieć D2S lub D2R przeszczepiasz soczewkę z innego auta (Mercedes, BMW np.), zakładasz od niego ksenony i to w zasadzie wszystko, sęk jeszcze w wyprofilowaniu/wypoziomowaniu soczewki by nie świeciła po drzewach.

    Ostatecznie do V możesz iść na łatwiznę i kupić równie dobrze wyglądające Denji, ale ten gadżet poszarpie trochę Twój budżet.

    Jeśli oddajesz komuś lampy by zrobić HID, koszty ok 550 - 600zł, samemu można zmieścić się w 300 - 350 zł. Co do D2S/R - nie wiem, ale myślę, że coś ok 400zł trzeba będzie policzyć.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    18

    Domyślnie

    Z seryjnymi to nie bardzo bo nie mają gładkiego szkła... Prędzej w clearach możesz się w to bawić...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •