Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: lampy soczewka 6gen

  1. #11
    Użytkownik Awatar kaszo
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EJ6 B16A
    Skąd
    WO
    Posty
    369

    Domyślnie

    Jest ns gieldzie ckpl, albo wpisz w olx soczewki h4 (przynajmniej ja tak kiedys znalazlem)

  2. #12
    Użytkownik Awatar marcin82
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    Marcin
    Auto
    D15+VITOLD
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    1,520

    Domyślnie

    Ja to wkładałem tylko ,że do innego auta http://allegro.pl/soczewki-soczewka-...rs_socket_id=9,w połączeniu z xenonem świecą bardzo dobrze.Tylko trzeba sprawdzić,czy zmieszczą się w lampę.A tutaj z giełdy ckpl http://www.civicklub.pl/forum/showth...xenon-Retrofit

  3. #13
    Użytkownik Awatar Kamil_Taki
    Dołączył
    Aug 2015
    Imię
    Kamil
    Auto
    EJ6 B18 + CG2 J30
    Skąd
    Jasło
    Posty
    360

    Domyślnie

    A jak sprawa wygląda z soczewką bo podobno równie dobrze można stracić dowód za brak spryskiwaczy? Zresztą jak to się ma do czyszczenia lampy? To tak jak psikać na szybę nie mając wycieraczek

  4. #14
    Użytkownik Awatar BartekGib
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Bartek
    Auto
    EJ9 3d D14A3
    Skąd
    WWA Bemowo
    Posty
    413

    Domyślnie

    Napiszę to co kiedyś napisałem na innym forum.

    SPRAWA oczywista o której wszyscy zapominają.

    Możesz mieć soczewkę z granicą światłocienia pod palniki wyładowcze (czyt. żarnik), możesz mieć wysokociśnieniowy układ spryskiwania reflektorów, możesz mieć układ samopoziomowania reflektorów. Możesz mieć wszystko.

    Co z tego jak Twój reflektor nie ma homologacji na tego typu oświetlenie ....

    Można w jakiś sposób oszukać system przez https://hidretrofit.pl/sklep/naklejk...jne-xenon-dcr/ tylko co z tego, jak trafisz na gogusia który ma trochę oleju w głowie zamiast tradycyjnej szlichty betonowej i znajdzie patent żeby Cię udupić. Ja przez prawie rok miałem soczewkę MiniH1 w oryginalnym reflektorze Valeo Civic VI Przedlift i NIKT nawet nie zająknął. Rzucało się to w oczy, bo stary Civic z projektorem bi-xenon ? Trochę nierealne .... Nie miałem żadnego osprzętu i nikt się nie czepiał. Do momentu zrobienia przeglądu w SKP nie zdążyłem dojechać, bo reflektory sprzedałem.

    Możesz doposażać auto w różne specyfiki które "urealnią" posiadanie żarników ksenonowych w Twoim samochodzie, ale pamiętaj, że podstawowego elementu jakim jest homologacja reflektora na tego typu źródło światła nie zrobisz.

    To jest loteria. Po prostu Stary .... Mam nadzieję, że wszystko dokładnie wytłumaczyłem.

  5. #15
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Na SKP zwrócą uwagę jedynie na oznaczenie lampy (przynajmniej u mnie tylko na to zwracają). Nie mam pojęcia, czy idzie jakoś zeszlifować, zamaskować czy w jakikolwiek inny sposób usunąć oryginalnie wybite numery. O policję własnie bym się nie martwił tylko o przeglądy - ale zawsze można włożyć na to zwykłą żarówkę .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •