Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: Honda Civic 1.4 90KM 1999r Instalacja Lpg

  1. #21
    Użytkownik Awatar HakerPL1
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG4 D16W4
    Skąd
    Nowy Korczyn
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał102 Zobacz posta
    Reduktor KME TUR

    Cytat Zamieszczone przez HakerPL1 Zobacz posta
    pamiętaj że reduktor ma się nazywać kme tur, nie żaden silver

    Cytat Zamieszczone przez Michał102 Zobacz posta
    Silver może być w przyszłości problematyczny z racji zastosowania w nim zaworu iglicowego. Takie rozwiązanie jest wrażliwe na zanieczyszczenia, a gaz w naszym kraju najwyższych lotów nie jest.
    TUR natomiast ma zawór klapkowy i przemieli wszystko, co przez niego przeleci

    nie wiem czemu zakładasz temat, my Ci doradzamy a ty i tak robisz swoje. gazownik znając życie ma silvera na stanie i dlatego taki Ci proponował

  2. #22
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał102 Zobacz posta
    Sprawdzona stacja nic Ci nie da. Gaz jest pochodnym ropy naftowej. Podczas zmiany stanu skupienia z fazy ciekłej na lotną wytrącają się z niego substancje oleiste, które z czasem zakleją reduktor.

    Nie wiem czemu sie upierasz przy Silverze, ale zrobisz jak zechcesz.

    Co do nowej ustawy, to ona wyeliminuje co najwyżej nadmiar gotówki w Twoim portfelu
    okej okej , bo przeczytawszy twój wcześniejszy post zrozumiałem że Lpg w kraju mamy lipne , a co do reduktora to tak czy siak dają mi gwarancje więc

  3. #23
    Użytkownik Awatar sebo263
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Sebastian
    Auto
    EK3 FERIO, RN, EP
    Skąd
    Brzoza
    Posty
    1,375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kropelka Zobacz posta
    okej okej , bo przeczytawszy twój wcześniejszy post zrozumiałem że Lpg w kraju mamy lipne , a co do reduktora to tak czy siak dają mi gwarancje więc
    Chodzi o to by dołożyć trochę grosza i złożyć instalację na dobrych komponentach. To zapewni Ci mniej awaryjną i dłuższą pracę.

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    Jan 2017
    Imię
    Darek
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dobre podzespoły gazowe to podstawa zadowolenia z montażu instalacji gazowej.
    Jak idzie sie na łatwizję i cięcie kosztów to wpada sie w pułapke badziewia.
    Przykładem są wtryski Valtek, które tworzą zdecydowanie więcej problemów niż mogą dać korzyści.

    Ciekawy przykład do czego prowadzi montaż instalacji gazowej z wtryskami Valtek mozna zobaczyć w artykule o tych wtryskach.

    http://SRUTUTUTU JESTEM MARNĄ REKLAM...IAŁAĆ NA RYNKU

    W artykule jest trochę zdjęć i dużo opisów do czego prowadzi używanie wtrysków Valtek, jakie powoduje to problemy dla silnika i samej jazdy na gazie.
    Warto przeczytać i zastanowić sie czy nie lepiej dołożyć dosłownie 50zł i kupić całkiem znośne wtryski innej marki.
    Ostatnio edytowane przez Saiti ; 24-01-17 o 16:14

  5. #25
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    Tak więc panowie nadszedł wiekopomny dzień, oto fotki mojej instalacji Lpg :







  6. #26
    Użytkownik Awatar MarcinWL
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Marcin
    Auto
    EK3
    Skąd
    wwa - Sadyba
    Posty
    735

    Domyślnie

    Gdzie robiłeś montaż? Mam nadzieję że nie w egp...
    Ze zdjęć niewiele można wywnioskować bo nic nie widać :P

    Pokaż dokładnie jak i gdzie zamontowany jest reduktor, elektrozawór, wtryskiwacze - szczególnie miejsca nawiertów, odkręć dekiel od butli żeby było widać czy przypadkiem butla nie jest zamontowana do jazdy na wstecznym

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    Jan 2017
    Imię
    Darek
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Szału to ten montaż instalacji gazowej nie robi.

  8. #28
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drabina Zobacz posta
    Szału to ten montaż instalacji gazowej nie robi.
    aha czyli kolega jakiś nostradamus że z samych zdjęć jest w stanie określić czy dobry montaż xd?

  9. #29
    Użytkownik Awatar rogalike
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    104

    Domyślnie

    Nie wiem po czym wnioskujesz, montaż wykonany jest w 100% prawidłowo, wtryskiwacze gazowe zamontowane są możliwe jak najbliżej fabrycznych wtrysków benzynowych, są na pojedynczy montaż a nie w listwie więc na plus, reduktor pod dolotem podłączony do węża U - najlepsza opcja w hondzie do montażu parownika, wtyczka na wierzchu, filtry na wierzchu, wlew wszedł cały pod klapkę, przełącznik na widoku, zbiornik duży jak na 6 gena to do czego się tu niby uczepić? jak byś sam to lepiej zrobił to chętnie zobaczę zdjęcia Twojego montażu, a nie tylko bezpodstawną krytykę

  10. #30
    Użytkownik Awatar HakerPL1
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG4 D16W4
    Skąd
    Nowy Korczyn
    Posty
    625

    Domyślnie

    na pierwszy rzut oka nie ma jakichś zastrzeżeń, wrzuć fotkę w którą stronę jest skierowany wielozawór i ogólnie lepsze fotki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •