Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Honda Civic 1.4 90KM 1999r Instalacja Lpg

  1. #1
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie Honda Civic 1.4 90KM 1999r Instalacja Lpg

    Witam
    Jestem posiadaczem Civica 1.4, mam zamiar zainstalować Lpg tylko jeszcze nie wiem jaką firme wybrać - koledzy możecie coś doradzić w kwesii doboru instalacji Lpg do mojego samochodu?

  2. #2
    Użytkownik Awatar HakerPL1
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG4 D16W4
    Skąd
    Nowy Korczyn
    Posty
    625

    Domyślnie

    jedź do gazownika, dowiedz się co proponuje i napisz tutaj

  3. #3
    Użytkownik Awatar Neko
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Wioletta
    Auto
    EK4
    Skąd
    KR/KCH
    Posty
    26

    Domyślnie

    zależy ile chcesz przeznaczyć na instalacje. są tańsze prostsze i droższe o większych możliwościach regulacji większej trwałości etc. druga rzecz zależy co rozumieć pod pojęciem jaka firma. są serwisy które montują tzw kity czyli wszystkie podzespoły jednego producenta są też takie jak choćby firma w której pracuje gdzie dobieramy poszczególne elementy różnych marek dopasowując do konkretnego samochodu i potrzeb klienta. najczęściej zmienną jest reduktor natomiast wtryski to zawsze hana i elektronika stag - bardzo przyjazny interfejs

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    Jan 2017
    Imię
    Darek
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kropelka Zobacz posta
    Witam
    Jestem posiadaczem Civica 1.4, mam zamiar zainstalować Lpg tylko jeszcze nie wiem jaką firme wybrać - koledzy możecie coś doradzić w kwesii doboru instalacji Lpg do mojego samochodu?

    Ogólnie lepiej raz się wykosztować i założyć dobre elementy gazowe niż potem płacić za naprawy.
    Nie ładowałbym sie w żadne BRC na które ostatnio naganiacze po różnych forach szukają chętnych.

    Zdecydowanie polska instalacja gazowa. Ze względu na to że masz ogromny wybór warsztatów w każdym zakątku Polski które naprawia instalacje.
    Druga sprawa to, to że części zamienne do polskich instalacji lpg są dużo tańsze niż do włoskich nie wspominając już o holenderskich instalacjach.

  5. #5
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    To możesz polecić coś z polskich produkcji?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Auto
    laguna 3 2.0T
    Skąd
    Brzeg
    Posty
    32

    Domyślnie

    mam takie same auto jak Ty, 6 lat temu założyłem brc sequent 24, od tamtej pory zrobiłem 100 tys na gazie bez żadnych problemów

  7. #7
    Użytkownik Awatar HakerPL1
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG4 D16W4
    Skąd
    Nowy Korczyn
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kropelka Zobacz posta
    To możesz polecić coś z polskich produkcji?


    stag, kme
    jeśli wtryski to barracudy są polskie i odpowiadają parametrami i wytrzymałością hana


    brc odradzam, ale tylko dlatego że mamy równie dobre polskie instalacje i sporo tańsze

  8. #8
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HakerPL1 Zobacz posta
    stag, kme
    jeśli wtryski to barracudy są polskie i odpowiadają parametrami i wytrzymałością hana


    brc odradzam, ale tylko dlatego że mamy równie dobre polskie instalacje i sporo tańsze
    No to teraz zastanawiam się między
    Stag a Kme ktoś może cos doradzić>?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    17

    Domyślnie

    Stag qbox/qnext. Reduktor KME. Wtryski Barracuda, Hanna, AC.

  10. #10
    Użytkownik Awatar kropelka
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HakerPL1 Zobacz posta
    jedź do gazownika, dowiedz się co proponuje i napisz tutaj
    Ok koledzy a więc ponieważ zaczeło się robić gęsto, i już sam zaczołem mieć mętlik w głowie co by tu wybrać stwierdziłem że podjadę tu i tam i zobaczymy gdzie mi zaproponują lepszą ofertę...
    Tak więc na celownik wziąłem 3 firmy: Egp, Auto Dakar oraz Dam Auto - wymieniając poszczególne firmy ustawiłem je chronolgicznie, tak więc można powiedzieć że na miejsce montażu jestem umówiony także pozostaje tylko kwestia doboru komponentów...
    Ponieważ sam zastanawiałem się nad Stagiem wcześniej i sami mi polecili go w warsztacie ostatecznie zdecydowałem się na Staga 4 - wierzę że to będzie dobry wybór, oczywiście postaram się fotki jak najszybciej wstawić jak wyszło montowanie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •